Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a vizi pipa...

Szerintetek a vizi pipa használata hány éves kortól elfogadott?

Figyelt kérdés
Mit szivnak benne? lányok, fiúk használják? mit éreznek tőle, utána?
2010. aug. 12. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem 15 éves kortól elfogadott. ha nem dohányt tesznek bele hanem vizipipa aromát akkor nem kell aggódni. lányok is fiúk is használják. Nem befolyásolja az embereket a későbbi viselkedéseiben, függőséget se okoz, nem éreznek utána tőle semmit mivel nincs ebnne olyan anyag.. kb mintha meginna egy pohár vizet, annak sincs későbbi következménye. csak az aroma ízét érzik azt az édeset, meg jó illatot és feldobja a hangulatot hogy jön a füst is. el lehet vele szórakozni és nem olyan káros mint 1 szál cigi, és 1 gyujtás vizipipából még tovább tart elszívni ment 1 doboz cigit.
2010. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és nem ég el közben papír így kátrány sem keletkezik, ami meg káros anyag lenne benne az lerakódik a vízipipa csöveiben és a víz is megszűri, így nagyon kevés káros anyag jut a szervezetbe.
2010. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kell még vízipipával kapcsolatban segítség én szivesen mindent elmondok:) (na ezeket nemtudom miért csak 3 válaszban tudtam elmondani:D)
2010. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és van v.pipám vanhogy minden másnap használom. Nagyon kellemes az íze :P Nekem pl citromos olyan mint a limonádé és erre nem (vagy nehezen) tudsz rászokni ez inkább olyan party kellék és társaságban szívják 1 edül uncsi :( Semmi utóhatása nincs!
2010. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Légyszi add meg az email címedet te aki elösszöt válaszoltál(bocs de nem irja ki a neved:D)szeretnék tőled párat kérdezni mert nagyon érdekelne és itt nem szeretném

köszi

2011. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!