Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fogok halni?

Meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, hogy éjjel meg fogok halni, ha elalszom. És rendszeresen azért nem merek korán elaludni, mert azt hiszem, hogy meghalok. Ez így nagyon furcsa és hülyeségnek tűnik de valamiért ez így berogzult bennem, és állandóan 1-2 felé alszok el, amikor már olyan fáradt vagyok, hogy lecsukodik a szemem mik9zben telefonozok/rajzolok/írok. Nyugtassatok meg, hogy ez nem így lesz, nagyon félek, és ma kiprobalom, hogy milyen úgy aludni, ha lefekvés után nem nyúlok semmihez, sem telefonhoz sem máshoz.

2020. dec. 18. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond. Ne félj. :) Ha nem tudsz megszabadulni ettől a gondolattól, szerintem keress fel szakembert.
2020. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Több mint egy éve "foglalkoztat" úgymond ez a gondolat, csak mivel kiskorú vagyok, ez is a szüleimtol függ :(

Szerencsére vannak jobb időszakok, amikor le tudom nyugtatni magamat.

Köszönöm a választ, többet jelent, mint hiszed 🥺💖

2020. dec. 18. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ezzel így. A családban volt aki infarktust kapott éjjel és olyan is volt közülük aki belehalt. Nálad is van alapja? Mert ha nincs akkor ez valami fóbia féle. Én rám inkább késő délutáni órákban jön rám olyan rosszul lét amitől azt hiszem hogy meghalok, de most már nem, mivel ez rendszeres. A front érzékenységet reagáltam túl.
2020. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy a szüleitől függ, megmondják mire gondolj?
2020. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mentális betegség. Szorongás, kényszer gondolatok. Ne félj! Ezek csak kínzó, gyötrő gondolatok.
2020. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így hosszú évekig. 17.éves voltam, amikor szeretett unokatesóm meghalt hirtelen, 34.évesen szívroham miatt. Nem mertem aludni, féltem hogy én is meghalok. :(
2020. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én éreztem így egy napig.. Az édesanyám meghalt a kórházban, este bevitték, reggel hívtak; 1 év múlva bekerültem ugyanarra az osztályra, vérátömlesztést kaptam, minden bajom volt és féltem elaludni.. Másnapra elmúlt, azt gondolom, az én akkori félelmem jogos volt.

Nyugodj meg, nem fogsz meghalni, de beszélj erről a szüleiddel!

2020. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy tévére/hangoskönyvre alszol.
2020. dec. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8%

Szia!

Csak gondolj valamire, amitől elmegy az életkedved, mindjárt jól fogsz aludni :D

2020. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!