Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért reagálok így az alkoholr...

Miért reagálok így az alkoholra? Valami anyagcsere-probléma? >>>

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagy alkesz, két kezemen meg tudom számolni, hányszor rúgtam be életemben, de az utóbbi egy évben egyáltalán nem merek alkoholt fogyasztani, mert elég annyit innom, hogy kicsit beálljak, és 5-6 órával később (amikor már teljesen józan vagyok) borzasztó rosszullét tör rám. Nagyon ver a szívem, hőemelkedésem van, olyan, mintha kiugorna a szemem, émelygek és szédülök, ájuldozom. Enyhén szólva kellemetlen, ezért nem iszom soha, pedig néha kedvem támadna kicsit felönteni a garatra a haverokkal, de így... Miért lehet ez? ötletek?

21/L


2010. aug. 12. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hozzátenni, semmiféle gyógyszert nem szedek.
2010. aug. 12. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem iszol össze-vissza mindent?akkor szokott ez lenni.
2010. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hello. Nekem ez volt. Vérnyomásbeteg vagyok, csak nem tudtam, megittam 2-3 felest és utána nagyon szarul lettem. Orvos mondta, hogy az alkohol fellibbentette a vérnyomásomat, mert arra hajlamos vagyok. Azóta nem nagyon iszom, ill. csak, ha van józan mellettem és ügyelet a közelemben. Másnap migrénes fejfájás. :( 25/L
2010. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

ha inni kezdek valamit, általában csak azt iszom, szóval a keveredés nemigen okozhatja.

lehet, hogy tényleg a vérnyomás a ludas, bár eddig nem volt vele probléma, de utánanézek.

2010. aug. 12. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
a szervezeted nincs hozzászokva az alkoholhoz.
2010. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
(: ez a probléma csak az utóbbi időben merült föl, addig nem volt ilyesmi, szóval nem függ össze.
2010. aug. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!