Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélrepedés, meggyógyul...

Végbélrepedés, meggyógyul magától?

Figyelt kérdés

Minden bizonnyal végbélrepedésem lett. Megnéztem tükörben és látszik is egy kb 3-5 mm nagyságú seb.

Székeléskor első nap jobban második nap már kevésbé vérzett.

Elég kellemetlen mert szex közben "szereztem". De hozzáteszem NEM anális szex volt...Egyszerűen csak túlságosan is "szétfeszített" a párom és ebből adódóan keletkezett.

Tulajdonképp az érdekelne, hogy van rá lehetőségem hogy magától meggyógyuljon? Elvégre nincs sem székrekedésem, sem híg székletem, teljesen nyugodt életem van, csak egy kis baleset. Köszi az értelmes válaszokat.:)


2010. aug. 13. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen meg fog gyógyulni pár nap alatt.Kend be valamilyen hámosító krémmel.Pl:Neogranormon,Alsol,Bepanthen.

Esetleg széklet után megmoshatod kamillával.

És a jövőben csak óvatosan!:)))

2010. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarlak megijeszteni, es remelem nem errol van szo nalad, de a veres szeklet rak is lehet. Ha ket napon belul nem all el a verzes, menj orvoshoz.
2010. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszi, ez most nagyon megnyugtatott :), mert a neten elég rémisztő dolgokat írtak róla...:(

A második válaszolónak, tuti nem rák, hiszen tudom hogyan keletkezett, és azt is tudom, honnan jött a vér...

2010. aug. 13. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg ne ijedj. Nekem is volt már és magától teljesen helyrejött olyan 6-7 nap alatt.Minden vécé használat után nedves törlőkendőt használtam, amiben volt egy kis kamilla is.Bármelyik drogériában van ilyen.
2010. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, úgy tűnik énis meggyógyulok...

ugyanúgy énis nedves törlőkendőt használok wc-zés után, de azt eddig is, de gondoltam most még hasznosabb, és már semmi gondom nincs vele...

Hála az égnek:)

2010. aug. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!