Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cerucal random hányinger...

Cerucal random hányinger esetén is bevehető?

Figyelt kérdés

Folyamatosan émelygek, nem jó a közérzetem. Nem tudom, hogy gyomorrontás vagy vírus. Tegnap hánytam is, de most még hányni se tudok, hogy megkönnyebbüljek, csak a nyál gyűlik a számban folyamatosan, ahogy émelygek.

Daedalon nincs itthon sajna.


2020. dec. 26. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már vettem be nem is egyszer random hányinger esetén, mert csak az volt itthon. Hál istennek segített, egy-egy alkalom pedig nem hiszem, hogy gondot okozna.
2020. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ezek a hányingerre való gyógyszserek sose hatottak, csak álmosítanak
2020. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én émelygésre és hányingerre szedtem be egy szemet. Elsőre még szédelegtem is tőle, szidtam is. Annyit viszont használt, hogy az összes gyomortartalmat felnyomta a torkomba így szaladtam hányni és jobban lettem. A bélmozgásomat meg a szomszéd szobába is lehetett hallani. De én pl puffadós, hasfeszülős típus vagyok és érdekes azt egy időre teljesen elmulasztotta. Viszont ha társaságba vagyok nem szedném be, mert folyton pukizni kell tőle.
2020. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!