Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arra lennék kiváncsi hogy a...

Arra lennék kiváncsi hogy a tetvességet csak elkapni lehet vagy pl. ha nem mosok hajat sokáig akkor is lehetek tetves?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem tatálkoztam senkivel de nagyon viszket a fejem. 3 naponta szoktam hajat mosni de most egy pár nappal elhúzódott. Lehet hogy csak a sampon váltás miatt viszket a fejem mert vettem tetűfésűt és nem találtam semmit de a kérdés akkor is érdekel.

2020. dec. 28. 13:52
 1/4 anonim válasza:
93%

Ha évmilliókig nem mosol hajat, akkor kifejlődhet valami egyszerű egysejtű életforma a fejeden, aztán az evolúció hatására lehet belőle tetű (vagy dinoszaurusz).



Ezt az eshetőséget leszámítva csak elkapni lehet külső forrásból.

2020. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Azért is viszkethet, mert nem mostad meg
2020. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor kapod el ha találkozol tetves személlyel, illetve olyan bútorral pl ágy kanapé stb ahol előtted tetves ült, de az utóbbi igen ritka. Magától meg nem jelenik meg. Valószínűleg azért viszket mert nem mostad meg, mosd meg :)
2020. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a tetű egy állat? Akkor leszel tetves, ha a tetű belemászik a hajadba.
2020. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!