Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tudd segiteni hogy...

Valaki tudd segiteni hogy mitol lehet ez a furcsa szedules?

Figyelt kérdés

Hello tudna valaki segiteni? egy olyan kerdesem lenne valaki tudja e miert vagy mitol.van ez a furcsa szedules?

Nagyon rossz ! Mindig szedulok ha ulok ha allok es de csak akkor ha fejem nincs stabilan tartva vagy ha mozog fejem es ilyenkor az is nagyon rossz ha mondjuk ilyenkor eltekintek mashov, ilyenkor a fejembe es a szemmem korul egy furcsa nyomas erzes van meg faj is egy kicsit fejem ! Es olyan mint ha mozogna vagy forogna a vilag ! De csak akkor ha fejemet mozgattom vagy eppen ha ugy tekintek el



2021. jan. 3. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz, ki kell vizsgáltatni. Bármitől lehet: szem, belső fül,

vérnyomás. Ne halogasd, ez nem játék.

2021. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szédülés klinikán figják megnézni, de van alap amitől kehet: pl szem, nyakcsigolya, fül,agy, vagy lehet még asványi anyag mikroelem hiány.
2021. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia nem tudom megoldódott-e ez a probléma de próbálok segíteni mert én FÉL ÉVIG szenvedtem pont ugyanilyen problémával. Mivel szemkörüli fájdalom nekem is volt voltam szemészeten,utána teljes vérkép,fül orr gégészet (lehet neked a belső fülben van probléma a "kristállyal" még koponya MR is volt nekem...minden negatív. utána ardiológia ott a holter (24 órás vérnyomásmérőt rám rakták) és ott derült ki hogy a pulzusommal van baj. Szedtem rá gyogyszert eleinte nem javult utána pedig GYÓGYSZERTÁRI magnézium vitamin (Magne B 6) napomta 3 és jobban lettem...szóval neked vagy pszihésen leaz gond vagy B vitamin hiány de én a fül orr gégészetet javaslom elsőre (üdv. egy kórházi dolgozó) csak hogy ne hidd hogy hülyeséget beszélek :)
2021. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek már kiderült belső közép füll gyulladasom volt
2021. jan. 11. 23:09
 5/6 anonim válasza:
És mit kell rá szedned ha megkérdezhetem? Azóta is van ez a szédülés?
2021. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azota nincs! nekem full csoppot adtak meg algoflexett
2021. jan. 13. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!