Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetves lennék? Vagy most mi...

Tetves lennék? Vagy most mi van velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 29-én az egyik barátnőm nálunk aludt, emeletes ágyam van, ő aludt fent, én lent, de másnap már én is fent aludtam (a lepedőt nem húztuk át, szerintem a párna id az ágyamban volt). Majd tegnap felhívott, hogy nagyon viszket a feje, találtak benne egy tetűt (nem többet) és néhány sertét. Amikor ezt megtudtam rögtön hajat mostam és a nővérem átnézte a hajamat, de nem látott semmit. A fejbőröm viszket, de alapból is szokott (ekcéma) ezért lehet, hogy csak bemesélem magamnak.


Ui: Néha kicsit korpás a hajam, de alapvetően ápolt



2021. jan. 3. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és eszemben sincs levágni a hajam
2021. jan. 3. 17:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kell levágni, ha el is kaptad. gyógyszertárban adnak rá kencét, az kiírtja, ha mégis. az ágyneműt alaposan mosd ki.
2021. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt elfelejtettem leírni, de amint megtudtam, hogy tetves lett kimostam mindent
2021. jan. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!