Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fogok halni???

Meg fogok halni???

Figyelt kérdés
Tegnap megittam két energia italt. És most tok jó minden boldog vagyok, és félek Hogy ezért halok meg, mert "Nem történhet jó rossz nélkül". Mondjátok, hogy ez csak hülyeség, és minden rendben lesz :(

2021. jan. 10. 04:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki meghal egyszer, te sem vagy kivétel.
2021. jan. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én egy nap 3 energiaital is ittam azt semmi bajom nem volt :D

túl reagálod.

semmi fizikális bajod nincs igaz?

na nyugi...én évek óta iszok és semmi nem történt.

naponta 2 általában..

2021. jan. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Azonnal orvos! Meksz foksz halni!!!!!
2021. jan. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
keves hegylako el itt
2021. jan. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi a f? Én 3mat 2-3 naponta a fiúkkal ittam 7dikes koromban semmi bajom se lett tőle neked sem lesz ember ilyet...
2021. jan. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.

Ha iszol, meghalsz.

Ha nem, akkor is. Válassz!

2021. jan. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Épp elég rossz, hogy hajnalban ez az egyetlen szórakozásod, hogy itt kétszintes kérdezgess hülyeséget, úgyhogy megvolt a rossz, életben maradsz
2021. jan. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

8 éve iszok energiaitalt naponta 2-őt általában.

van hogy nem jutok el venni de mindig van.

sosem volt tőle semmi bajom még kisebb szívsobogás se XD

mitől parázól istenem...nem írtál semmi fizikális bajt mind szédülés, heves szívverés stb..vagy a tudat hogy energiaitatl ittam és ez rossz?

vagy csak unatkozol és kamusztorizol? XD

2021. jan. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Én azért nagyon nem iszogatnék a helyedben energiaitalt! (Nekem már egy is megártott - kettőre még gondolni sem bírok!)


Felhívhattad volna a 112-es segélyhívót (mentők) és annyit mondhattál volna, hogy CSAK TANÁCSOT szeretnél kérni - de egyébként nem kéred, hogy kijöjjenek.


Egyébként sem a COVID tesztet nem erőltetik, sem a "kötelező" oltást - én az éjjel telefonáltam tanácsot kérve, és a diszpécser szolgálat (Hölgy) azt mondta, hogy még el lehet utasítani írásban az oltást.


A szívműködésedet valószínűleg erősebben felfokozta - NE MENJ A MAI DIVATŐRÜLET UTÁN, LÉGY SZÍVES! (Az alkoholt pedig pláne kerüld, ha lehet.)


Ui: légy szíves jobban vigyázz egy kicsit magadra! Szüleid nem figyelnek oda, hogyan "bulizik" a csemetéjük?!

2021. jan. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azazhogy NEM KÖTELEZŐ az oltás - csak ajánlott. (Sokan tartanak a mellékhatásoktól, ami érthető.)


Nagymamám súlyos pánikbeteg és nem hajlandó elfogadni az oltást.

2021. jan. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!