Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt pelenkásként is lehet...

Felnőtt pelenkásként is lehet gyermekem?

Figyelt kérdés

Picit kalandos életem során már kicsinek sem voltam egyszerű esett miután éjszakai balesetek miatt 8 éves koromig pelenkát kellett viselnem! Utána azt hittem ennek a fejezetnek ezennel vége! 2008-ban azonban, amikor 27 éves voltam egy napon mentem haza. Ahol élet tudni kell nincsenek járdák, s az ember másfél sáv széles két irányú forgalom mellett poroszkál haza életveszélyben! A 30-as táblák dísznek! Konkrétan senki se tartja be! November volt! Hideg volt és este! Sokáig dolgoztam és egy nagyívű kanyarba arra eszméltem, hogy nagy sebességgel jön egy autó mögöttem és egy másik előttem! Másodpercek kérdése volt, hogy összerakjam ezek ott találkoznak, ahol én vagyok és halálra gázolnak ha nem ugrok! Ugrottam! Kikötöttem egy jeges vizes árokba! Onnan 15 percnyire laktam! Forró fürdő, meleg tea és minden volt, de úgy felfáztam mint még életembe soha! Kikötöttem az urológián és kaptam gyógyszert is! Úgy tűnt hat! Aztán egy napon arra eszméltem, hogy elvágtam a kezem, folyik a vérem és nem érzem! A pisit, a kakit nem érzem! Visszamentem, hogy valami nem stimmel ezzel a gyógyszerrel! Az orvos kinevetett! Pelenkát írt fel és leálltunk a gyógyszerrel!


Utána a pelenka eleinte egésznap, majd éjszakára maradt! Este többnyire arra ébredtem fel, hogy nagyon mély alvás után tele van! Hogy hogyan lesz így párom azt nem tudtam! Ciki volt és elkezdtem orvosokhoz járni.


Volt röntgen, volt CT, neurológia, urodinamia (itt egy egyetemi professzor elemezte ki a leleteim mintegy 15 orovostanhallgató előtt úgyhogy azt hittem elsüllyedek). Megállapították semmi bajon szervileg és valószínűleg mentális okai vannak az eseteknek!


Közben a gyógyszert az én esetemet követő 6 hónapon belül Európai szinten tiltották be! Kiderült, hogy bár nem járultam hozzá, de nem voltam más, mint egy kísérleti nyuszi!


Ennek már 12 éve és 2 hónapja! Istennek hála azóta már rátaláltam egy csodálatos lányra, aki a mennyasszonyom is! Nagyon szeretjük egymást és szeretnénk babát is. Hogy alkalmasak vagyunk-e erre orvosilag persze kivizsgáltatjuk, de sokat olvasgattam interneten! Sokat arról, hogy vajon a pelenka szükségessége és viselése hatással van-e a nemzőképességre és, hogy baba legyen! Ezt nem tudom! De kíváncsi vagyok arra, hogy valaki tudja-e.


F/39



2021. jan. 10. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%

39 válaszoló vagyok: de a Youtube csatornán lévő férfinek súlyos vizelet inkontinenciával él és nappalra is kell neki pelenka, ezért lett lobik útján tőle a felesége várandós.


Kedces kérdező ha jól olvastam neked csak éjszakai alvásodra szükséges a pelenka viselése. Így akkor nagyobb esélyel lehet természetes úton is gyermeked a pároddal együtt.

2021. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
100%

Megint 39 válaszoló vagyok: sokkal modernebb világban élünk, így szerencsére az inkontinencia pelenkák közül is sokféle van. Míg régen a felnőtt inkontinens betegek is csak textilpelenkát tudtak viselni.


Ebből a szempontból is szerencséd van félig. Mert nem kell mosni a pelenkáidat. Nem bántásként írtam le neked.

2021. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:

Kedves #41 és #42!


Valóban örülök annak, hogy nem kell textil pelenkát hordanom és semmit nem vettem részedről bántásnak!


Abban is reménykedem, hogy egyszer elhagyhatom, de közben gyönyörű gyermekem, gyermekeim lehetnek, akiket nevelhetek, szeretgethetek, óvhatok, védhetek...

2021. jan. 14. 19:06
 44/71 anonim ***** válasza:

41-42 válaszoló vagyok: egyszer 2008-ban vagy 2007-ben láttam az interneten egy olyan fotót ahhol egy férfi állt háttal és kézen fogta az 1 év körüli fiú gyermekét aki szintén háttal állt az apja mellett. Viszont a kisgyermeken csak pelenka volt rajta, de a férfin is pelenka volt csak rajta. Igaz nem volt Magyar leírás mig a Google fordító programot sem ismertem akkor.



Nekem elég sokáig kellett éjszakára pelenka 6 éves koromig és nem volt eldobhatós pelenka. Autizmusom végett lassabban értem meg rá. Jelenleg találtam egy Inkontinens férfit (igaz nem te vagy kedves kérdező) akivel probálok levelezni vele rendesen.


Anyagi okom végett nem merek a árkapcsolatott kialakítani mert nőként fontosnak tartóm, hogy ne szenvedjen hiányt a leendő férfi párom.

2021. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatilag legyen az akár nő, akár férfi, ha az ember igazán szeret valakit, akkor arra törekszik, hogy boldog legyen! Pelenkásként én nem érzem magam kevesebbnek és én is igyekszem mindent megadni a kedvesemnek!


Most, hogy túl vagyok a COVID-on egyébként kértem időpontot. Úgy néz ki bizonyos vizsgálatok már jövőhét után megtudnak kezdődni! Majd ha úgy van megírom mi az eredménye!


Kaptam nagyon sok ajánlatot a pelenkákra nézve! Higgyétek el, hogy amikor mindez keletkezett szinte mindent végig próbáltam. Nekem a pants jellegű dolgok nem jöttek be, mert kifolyik oldalt. Az egyetlen dolog ami bejött az a Seni Standard Medium, illetve a Tena Slip Maxi M-es volt. Remélem idővel ugyanúgy, ahogy a COVID most már csak egy rossz emlék lesz!


Egyébként amióta legutoljára írtam azóta beszéltem egy neves nőgyógyásszal, aki ugye a kedvesem orvosa. Mondta, hogy nem fél attól az általa is ismert urológiai leleteim alapján, hogy ne lennék termékeny vagy a párom ne lenne az. Sokkal inkább szerinte a mai rohanó világunkban az a fontos, hogy nyugodjunk meg. Ne rohanjunk, ne szorongjunk a napi problémák miatt, hanem élvezzünk mindent, amit csak lehet és sikerülni fog.


Erről jutott eszembe Csattos Ilona előadása a VEDD ÉSZRE! Vedd észre, hogy mi vesz körbe, hogy szép a természet és a gondok (esetemben például a pelenka) mellett is lehet felfedezni az életben olyan dolgokat, melyeket az intimitáson túl lehet élvezni, lehet benne gyönyörködni!

2021. jan. 16. 11:18
 46/71 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nekem még kialakuloban van egy levelező társam által lévő kapcsolat. És nem vettem meg, hogy pelenkát kénytelen viselni a levelező társam betegség miatt kénytelen pelenkát viselni, és neki jelenleg nincs párja de gyerrmeket nem szeretne mert nem akarja, hogy örökölje tőle ezt a betegséget.
2021. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
Ki fogok mellette tartani neki csak akkor szükséges a pelenka amikor elmegy otthonról vagy az éjszakai alvásra készülődik.
2021. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
A Szerelem szép dolog kedves #46-os és #47-es! Nem azért, mert valaki pelenkás vagy nem, hanem azért, amilyen emberi értéket képvisel! Így a pelenka léte vagy nem léte ne legyen kiválasztási alap! :)
2021. jan. 17. 11:00
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
A Szerelemben olyasmit is kell vállalni kedves kérdező amire az ember nem számít. Ha a szerelmi partnere lebetegszik akkor ellátni stb kell.
2021. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:
Hát Sziasztok! Pár hónapja nem voltam itt! S hát sok minden történt! Először is kiderült a pelus lehet hatással a nemzőképességre, pláne ha az egésznap hordott és nincs szellőzési lehetősége. Bizonyos a nemzőképességet meghatározó tényezőknek nem jó a túl nagy hőmérséklet melyet a pelus vagy a láz okozhat. Szintén nem sokan mondják el, de mostmár egyre többen vallják nemzőképességi vizsgálat ne legyen a COVID utáni 3 - 6 hónapban! Ez azért fontos, mert a vírusok, pláne a lázzal járó betegségek szintén kártékony hatást válthatnak ki!
2021. ápr. 17. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!