Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Babatervezés előtt milyen...

Babatervezés előtt milyen vizsgálatokat végeztettetek el?

Figyelt kérdés
Pl gondolom, nőgyógyászati alapszűrés. Férfiaknak érdemes audiológushoz elmenni vagy csak akkor, ha nem jön össze időben a baba? Milyen vitaminokat érdemes szedni? Terhesvitaminok közül melyiket érdemes választani? Ezen kívül még valamit?
2021. jan. 10. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szex
2021. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljes fogászati szűrés mindkét félnek, nőgyógyászati szűrés, én mentem belgyógyászatra is, de csak mert voltak epe koveim meg régebben.

Ha nem jön össze 1 éven belül a baba, akkor érdemes további vizsgálatokra menni, gondolok itt sperma vizsgálatra vagy komolyabb hormon vizsgálatra.


Vitaminok közül mindkét félnek e vitamin+omega3, d vitamin, magnézium, c vitamin de ha találsz olyan komplex vitamint ami ezeket tartalmazza az tökéletes és halolaj mellé

Nőnek külön folsav, de az is elég akkor ha már pozitív a teszt.


Terhes vitaminok közül vegyes a felhozatal, nekem a femibiontól és gravidától hányingerem volt, a jutavit terhesvitaminja volt jó.

2021. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Folsavat tartalmazó vitamint szedjél, abból baj nem lehet.


Ha egy éven át rendszeresen próbálkoztok eredménytelenül, utána kell Neked nőgyógyászati, a párodnak andrológiai (audiológia = hallással foglalkozó szakág, így cseppet feleslegesnek tartom) szakrendelésre elmennie.

2021. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!