Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi orvos a...

Miért van ennyi orvos a coronavírus vakcina ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 18. 00:36
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/150 A kérdező kommentje:

140


Mi közük van ezeknek a témához?


A téma elejétől azzal vagdalkoznak itt egyesek, hogy konteós vagyok. Én meg azt próbálom bebizonyítani, hogy konteók léteztek, léteznek és létezni is fognak, emiatt a konteókban hívők nem épp annyira eltévedt emberek, valahogyan sikerült jobban megragadniuk a lényeget, a valóságot mint a szemellenzősök többsége.

2021. jan. 19. 22:46
 142/150 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a konteók a bizonyítatlan összeesküvés elméletek, de, a konteósok eltévedt emberek. Pontosabban hülyék.
2021. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/150 A kérdező kommentje:

142


Olvasni tudsz? Legalább olvasd el a Wikipédiás anyagot amit belinkeltem.

2021. jan. 19. 22:59
 144/150 sadam87 ***** válasza:
100%

#136

[link]

Hoztál három kutatást, ami etikátlan (amúgy ilyenek sajnos tényleg voltak), és ebből általánosítasz, hogy etikátlan a tudomány, illevte hazudik. Ezen az alapon bármelyik csoportban lehet ilyet találni. (Mondjuk van, ahol többet, mint a konteósoknál.)


#141

"hogy konteók léteztek, léteznek és létezni is fognak,"

Ahogy a 142. válaszoló írta, a konteó összeesküvéselméletet jelent. Ezt szerintem senki nem kérdezi meg, hogy létezik, maximum annyit, hogy igaz-e.

Amúgy biztos van olyan, amelyik igaz. A túlnyomó többségük viszont jól dokumentáltan hazugság. Mások is és én is több oltással kapcsolatos állításodról bemutattuk, hogy nem igaz. Ezekre valahogy nem nagyon reagáltál.

2021. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/150 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam. Semmi köze nincs ahhoz, amiről beszéltem.

Nem konteókról volt szó, hanem etikátlan kísérletekről.

2021. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/150 A kérdező kommentje:

145


Mivel titokban volt tartva több évtizedig, igenis konteónak minősülnek!

2021. jan. 19. 23:46
 147/150 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Természetesen volt a történelemben példa arra, hogy beigazolódtak konteók. De ezeket pont azért nevezik összeesküvés elméleteknek, mert baromi sok embernek kell tartani a pofáját hozzá. Sőt manipulálni kell adatokat, amiknek nem szabad szemet szúrni semmilyen hatóságnál, ellenőrző szervnél, mert akkor borul az egész, mint a kártyavár.


Pont ez a helyzet a védőoltással is. Nem kimondottan okos dolog konteókat sejteni a hátérben, mert ezek iszonyú ritkák, pont a megvalósíthatóságuk miatt. Tudod kérdező, amire kicsi az esély, az nem valószínű! Tehát nem érdemes komolyan venni, mert bizonyára tévedés.


Paranoiásnak persze nagyon könnyű lenni. Én is baromi hipochonder vagyok. Ha fél napig fáj a csípőm már arra gondolok hogy ez napokig fog még így fájni hiába tornázok vagy akármi. Ez már így marad, akár örökre. Lehet meg kell műteni?, stb. De legálabb belátom, hogy túlgondolom a dolgot és próbálom megnyugtatni magam, hogy a fájdalomnak számtalan triviális és veszélytelen oka lehet: Bizonyra csak becsípődött valami. Aztán elmúlik és jót nevetek magamon, hogy mennyre hülye vagyok.


Na de mi is történt? Beleéltem magam a félelem miatt egy baromságba és túl nagy jelentőséget tulajdonítottam neki. Hibáztam! Nem mértem föl logikusan a lehetőségeket és tévedtem. Na, pont így működnek a konteók is. Benne van a pakliban hogy igazak, de erre nyilvánvalóan nagyon kicsi az esély. Beleélheted magad abba is, hogy holnap megnyered a lottót. Boldogan elmész kitölteni a szelvényt és várod a csodát! Aztán hopp! Nem nyertél! Sőt egy találatod se lett! Nahát! Vajon miért? Mert kicsi volt rá az esély! Ennyi!

2021. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/150 A kérdező kommentje:

147


Dehogy nehéz ezeket titokban tartani, ugyan már. Csak titkosítani kell és onnantól akár 150 évig is titokban marad.


Amerikában is Bill Clintonnak köszönhető, hogy ezeket a titkos emberkísérleteket nyilvánosságra hozták a 90-es évekbe, ha ő nincs valószínű még mindig legenda lenne a dolog és skizofrénnek néznének mindenkit aki olyasmiről beszélne.


Szóval ne terjesz valótlanságokat, nagyon könnyű egy államigazgatásnak ezeket titkosítani és elzárni a nyilvánosság elől.

2021. jan. 20. 09:59
 149/150 A kérdező kommentje:

És sok esetben valóban jobb ilyen dolgokról ne tudni, az ember mentális egészsége miatt. Például egy beszámoló a szifiliszkísérletről amelyet maga a kísérletet végző orvostól származik. Még horrofilmekben sem látni ilyen kínzásokat. A szörnyetegek igenis köztünk járnak, és sokukról nem mondod meg, hogy bármi gond lenne velük:


"Berta was a female patient in the Psychiatric Hospital... in February 1948, Berta was injected in her left arm with syphilis. A month later, she developed scabies (an itchy skin infection caused by a mite). Several weeks later, Dr. Cutler noted that she also developed red bumps where he had injected her arm, lesions on her arms and legs, and her skin was beginning to waste away from her body. Berta was not treated for syphilis until three months after her injection. Soon after, on August 23, Dr. Cutler wrote that Berta appeared as if she was going to die, but he did not specify why. That same day he put gonorrheal pus from another male subject into both of Berta's eyes, as well as in her urethra and rectum. He also re-infected her with syphilis. Several days later, Berta's eyes were filled with pus from the gonorrhea, and she was bleeding from her urethra. Three days later, on August 27, Berta died"

2021. jan. 20. 10:04
 150/150 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

,,Dehogy nehéz ezeket titokban tartani, ugyan már. Csak titkosítani kell és onnantól akár 150 évig is titokban marad."


Remélem a vakcinák hatékonyságát és veszélyességét igaziló adatok nem lesznek titkosítva 150 évre, mert akkor bajos lesz az engedélyeztetése. Egy két hullám biztos lenne addig, amig letelik a 150 év... :D

2021. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!