Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi orvos a...

Miért van ennyi orvos a coronavírus vakcina ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 18. 00:36
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/150 sadam87 ***** válasza:
100%

#74

"De tudják bizonyítani"

Akkor kérlek mutass ilyet, mert én eddig nem láttam.

#76

"Kritikus gondolkodás, vizsgálódás. Nem erről híresek a tudósok?"

De. Épp ezért nem fogadják el ezeket a konteókat, mert ezek eléggé megbuknak a kritikus gondolkodás próbáján. Az egyik előző válaszomban leírtam, hogy konrét hazugságokat írnak az általad idézett szöverészletben.

2021. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/150 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor szerinted hogy a p*csába?:)

Hogy a p*csába bizonyítod, hogy valódi?

Gondolom úgy, hogy azt mondod. Mert az egyszerűbb, mi, és neked is jobb. Nem kell bajlódni a fránya tényekkel, ugye, így gondolod?

2021. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/150 A kérdező kommentje:

79


És mielőtt a tudósokról azt vélnéd, hogy nem emberek és nem ronthatók meg, illetve, hogy az egész gyógyszerbiznisz a javadat akarja, egy kis agytágító neked. Hátha felébredsz:


[link]

2021. jan. 19. 10:53
 84/150 A kérdező kommentje:

81


De a konteónak nem pont az a lényege, hogy titkolt, nehezen bizonyítható, csupán gyanítható és további vizsgálódást igénylő dolog?


Ha bizonyított lenne akkor nem lenne konteó. Nemde?

2021. jan. 19. 10:54
 85/150 sadam87 ***** válasza:
100%

#84

Az általad idézett személyek azt állítják, hogy a koronavírus oltásnak mindenféle káros hatásai vannak. Az hagyjál, hogy ezt az égvilágon semmilyen teszt nem támasztja alá, de még az elméleti hátterét sem tudják megindokolni annak értelmesen, hogy miért volna káros. Innentől kezdve ez nem egy nehezen bizonyítható dolog, hanem egyszerűen nem igaz, amit állítanak (egész kontkrétan hazudnak, legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogy olyan csúsztatásokat összehozzanak teljesen véletlenül, amiket leírtam, pláne, hogy állítólag szakmabeliek).

Nem nehezen bizonyítható állításokról, hanem nyilvánvalóan hamis állításokról beszélünk.

2021. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/150 Wadmalac ***** válasza:
100%

"De a konteónak nem pont az a lényege, hogy titkolt, nehezen bizonyítható, csupán gyanítható és további vizsgálódást igénylő dolog?"

Egen. Néha. De itt konkrétan hazugságról van szó, minden pontja hitelesen cáfolható, úgyhogy nem igényel további vizsgálódást.

2021. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/150 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Na azért csak kibújt a szög a zsákból! Bílgécezés, chipbeültetés, stb...


Sejtettem, hogy konteós vagy, de hogy ennyire?! Ufók, bílgéc, Aszfalt kapitány, gyíkemberek. Ez a te szellemi színvonalad. Légy nagyon büszke a kritikus gondolkodásodra és aluliskolázottságodra. Elvégre a magadfajta bunkósbotok miatt van modern civilizáció, modern orvoslás, internet! nemigaz?


Miért is érdemes bármit is tanulni nemde? Jáó vót a középkor, amikor az utcán sétálva a fejedre öntötték a sz@rt! Meg az ősmagyar vándorló életmód, amikor a várható átlagéletkor 30-40 év volt. Az volt aztán az igazi szittyaság mi!?


Régen minden jobbvót... Az oktatás is felesleges nemde? Mert a sok tudomány csak egy nagy átverés! A repülők sem azért szállnak fel, mert az ember megértette a fizikát mögötte. Hanem mert Bilgéc a chipjeivel elvarázsolja az eget... tudom ám. De én is csak megjátszom magam, mert valójában GYÍKEMBER vagyok! Tidümmmmmmm......

2021. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/150 anonim ***** válasza:
100%
G betűs koxos barátunk is tökéletes mintapéldája, amikor egy biztonsági tűt kamu oltásként állít be az egybites követőinek.. Most direkt manipulatívan hazudik, vagy tényleg ennyire zokni? Ilyen poszt után simán bevonnám a diplomájat, és azóta se helyesített. Na ilyenek a konteósok, valami elferdítenek, az alapokkal sincsenek tisztában, de aki megcáfolja, biztos az a gonosz rendszer része.
2021. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/150 anonim ***** válasza:
100%
87: pontosan az ilyen seggbuta de magabiztos konteós emberek miatt fog visszatérni a sötét középkor.. talán régen is így rajlódhatott, csak nem a social media volt a katalizátora...
2021. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/150 A kérdező kommentje:

87


Nincs gond a tudománnyal, ha a világunk jobbá tétele céljából használják.


A chip beültetés nem légből kapott, olvass Elon Musk Neuralink vállalkozásáról, amelynek pont ennek kifejlesztése a célja. A népszerűsítése tulajdonképpen a chip betegen való segítés szlogenjének hirdetésével történik, de az igazi célt nem is titkolja Elon. Szerinte egy nap mindenkinek az agyában ilyen chipnek kell lennie, hogy jól együtt tudjunk működni és létezni a mesterséges intelligenciával. Ha ez a kijelentés nem ütközik etikai akadályokba nálad, akkor sajnos veled van a baj.


Nem, a chip nem légbőlkapott dolog!

2021. jan. 19. 11:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!