Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit megerőltetőbb futás...

Kicsit megerőltetőbb futás után köhögök, fulladozok, ezt hol tudom kivizsgáltatni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 19 éves, lány, és azt tudni kell, hogy koraszülött voltam, egy teljes hónappal, ami annyit takar, hogy születésemkor még nem volt teljesen kifejlődve a tüdőm, de miután kiengedtek a kórházból elvileg azt mondták, hogy rendben van, nem maradt semmi belőle. (Anya ezt mondta) Már kb. általános 4.-5. osztály óta vettem észre, hogy ha hosszabb távot kell futnom, vagy éppen csak a buszhoz rohanok, utána ilyen erős köhögés jön rám, ami van hogy 5 perc után elmúlik, de van hogy kell neki akár 30 perc is, hogy teljesen elmúljon. Ezen kívül ilyen érdekes fulladó érzésem van. Régebben rendszeresen, napi szinten sportoltam versenyszerűen, mostanra suli miatt ez heti 1-2 alkalomra csökkent. Nem mondanám magam túlsúlyosnak sem. Ezzel kapcsolatosan ilyenkor merre, kihez kell fordulni? Ugyanis, amióta kigyógyultam a koronából, mintha picit rosszabb lett volna. (Még szeptemberben kaptam el.)

2021. jan. 19. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz. Ő tovább tud küldeni kardiológiára, és pulmonológiára.
2021. jan. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válszod!
2021. jan. 20. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!