Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tör rám pánikroham a...

Miért tör rám pánikroham a maszkban?

Figyelt kérdés
De csak néha, nem mindig.
2021. jan. 20. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevered a dolgokat.

Nem okozhat ilyet a maszk önmagában. Ha pánikbetegséged van, akkor keress fel egy orvost.

2021. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mióta ez a maszkos dolog van azóta rendszeres a pánikroham. Buszon, vagy dolgozat közben szokott főleg. Ha nincs maszk annyira nem gond.

Elején még örültem, hogy de jó nem látják a ronda fejemet, első pár hónapos maszkviselés tök jól telt, aztán most egyre rosszabb.

Kérdező neked 2 tippet adnék amik nekem segítettek, egyrészt olyan maszkot veszek fel ami nem szorítja a fejemet, amik nagyon szorítottak azokat anyum átvarrta úgy hogy picit hosszabb legyen a fülemnél és ne szorítsa nagyon.

Másik ami segített hogy közben teljes mértékben elterelem a figyelmem, ez nagyon fontos, zenével vagy akármi csak NE gondolj arra hogy baj lesz vagy baj van mert akkor jön a baj ténylegesen. Akkor remekül telnek a maszkban a percek anélkül hogy észrevennéd hogy maszkban vagy. Illetve az is segített nekem hogyha kívül ültem a buszon, vagy elől hogy tudjam nézni az utat előre. És még az is segített ha sötétben mentem. Napközben rosszabb a helyzet nekem, de ezt magadnak kell kitapasztalni. Sok sikert hozzá ha bármi ötlet kell írj megpróbálok segíteni.

2021. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Kérdező, a pánikbetegség egy betegség. Kezelni kell.

A pánikroham hirtelen csap le, és látszólag nincs közvetlen kiváltó oka. Ezért kérdezem, hogy miből gondolod, hogy pánikroham volt. Diagnosztizálva vagy pánikbetegséggel?

2021. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen rosszindulatú embernek nem fogok válaszolni!
2021. jan. 20. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Édes Istenem:D
2021. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem anyukádnak sem adtál virágot nők napjára, az a tipikus csavargó suhancos!
2021. jan. 21. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Oh, szóval csak trollkodsz.

Kár volt fárasztanom magam a válaszadással.

2021. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te meg buszoskodsz!
2021. jan. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!