Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vas szagú és sárga a...

Mitől vas szagú és sárga a vizeletem? Ma reggel tapasztaltam!

Figyelt kérdés
Elnézést ha nem jó kategoriába írtam! 17/L

2021. jan. 23. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szedsz olyan vitamint, amiben van b-vitamin? En szedtem egy multivitamint, katasztrofa volt tole a vizeletem (bar nem csipett), de nagyon sarga volt, es budos. Ezt egyebkent feltuntettek a gyartok is, szoval szamitottam ra.


Ha nem, akkor esetleg hugyuti fertozes lehet. A vizelet nem csip?

2021. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 napja kezdtem el szedni C-vitamint. Elolvastam a dobozat es tartalmaz ezenkivul D-vitamint es csipkebogyo kivonatot.
2021. jan. 23. 14:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezen kivul tarsul hozza sargas folyas azt elfelejtettem leirni! Es 4 napja voltam a baratommal
2021. jan. 23. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez valami fertozes lesz, a c es d vitamin nem okoz ilyet (en is szedem).

Lehet valoban hugyuti fertozes, nekem akkor volt sargas folyasom is, kaptam ra antibiotikumot, es huvelyflora helyreallito kupot hasznaltam, utana elmult. En nogyogyaszhoz mentem, hogy kizarjuk az egyeb fertozes eselyet is, nem is talalt vegul mast. Egyebkent haziorvos es urologus is tud segiteni.

2021. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az a baj nem szeretnek szolni anyamnak mert nem tudja hogy nemi eletet elek
2021. jan. 23. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnia, es egyebkent szolni se kell neki, elmehetsz egyedul is orvoshoz, gondolom 14 azert elmultal. De ha meg szolsz is neki, hugyuti fertozest, vagy barmilyen fertozest nem csak nemi uton lehet elkapni!

Felhivod a haziorvost, vagy nogyogyaszt, es megkerdezed, hogy mit csinalj. Ha berendel, bemesz, de ha nem, akkor fel tud irni igyis receptet, te meg csak kivaltod.

2021. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor a jutavit 1200 vagy 1500mg-os C-vitaminjat szeded, nem? Ha napi egyet veszel be es azelott nem szedtel, akkor nehany napig siman lehet sargasabb a vizelet. En mikor erzem, hogy nathas leszek akkor szedek napi harmat ebbol, na akkor nehany napig nekem is sargabb es furcsabb szaga van
2021. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sargas folyasa is van a kerdezonek, az fertozest jelent, nem lehet vitaminra fogni.

Orvoshoz kene menni mindenkeppen.

2021. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszhoz forduljak ezzel a problemaval?
2021. jan. 24. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
O kerhet neked vizelettenyesztest, de urologushoz is mehetsz
2021. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!