Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egészséges az az...

Szerintetek egészséges az az anyuka mentálisan, aki kisbaba mellett fenék nagyobbítós műtétre megy?

Figyelt kérdés
1 éven aluli baba, mit tanacsolnal ha közvetlen kapcsolatban állnal egy ilyen anyukaval?
2021. jan. 23. 14:22
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
18%
Azt tanácsolnám hogy inkább költse a gyerekre azt pénzt mithogy hüjeségre nem lehet normális anyuka
2021. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem mi az összefüggés a kisbaba meg a műtét között.

Én akkor se költenék ilyenre, ha megtehetném, de ettől még nem tekintem mentális betegnek, akkor se, ha van gyereke, meg akkor se, ha nincs.

2021. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
95%

Ugyan az kB mint a mell műtét

Ha így neki jobb lesz az az ő dolga

2021. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon nagy valószínűséggel nem 100as az illető és ehhez nem kell atomfizikusnak lenni.. csak néhány indoklás:

Ez az egyik legjobban edzheto terület, miért nem áll neki sportolni és annak sok áldásos hatása van még.

Hatalmas macera és áldozat, ami egy ilyen műtéttel jár, tényleg ennyire frusztrált, hogy egy totyogo mellett ezt bevállalja, még akkor is ha segítsége van..

Ilyen alapon bármit megmutethetunk magunkon, a legtöbb ember nem tökéletes, sok nőnek a cici van beakadva, főleg gyerek után.

Valószínűleg az illetonek valamilyen személyes frusztrációja, szorongasa van a fenekevel kapcsolatban, amit a szülés utáni hormonok még jobban felerősítinek. Etikus plasztikai sebész próbálja ezt felismerni, de eleve ez a terület nem az etikusak közé sorolható, mivel gyakorlatilag könnyen formalhato ez a terület sporttal, és elég elvetemültnek kell lenni hozzá, hogy ekkora áldozatot (veszélyes és drága) vállaljon valaki, ha itt van egyszerűbb megoldás. Míg a cici adottságok edzéssel nem igazán javithatoak.

Én személy szerint kíváncsi lennék a férj velemenyere is.

2021. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Kéretlenül nem tanácsolnék semmit, mert biztos nem venné jó néven.
2021. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Mentálisan egészséges e? Jesszus! Neked mi a jó isten közöd van hozzá? Mi összefüggés van a gyerek meg aközött, hogy ő hogyan érzi jól magát a bőrében? Van rá kerete, megteheti? Neked mi közöd hozzá? 🤔
2021. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Már elnézést kedves hatos, de honnan tudod hogy nem e testvér, közeli barátnorol van szó, aki tudom hogy meg fog kérdezni, hogy mit szólok hozzá.
2021. jan. 23. 14:44
 8/24 anonim ***** válasza:
4%
Az a véleményem, hogy agyturkaszra költse a pénzét!
2021. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2%
Tuti nem normális!!!
2021. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
beteg....
2021. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!