Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl élem én ezt a tyúkszemet?

Túl élem én ezt a tyúkszemet?

Figyelt kérdés

Ma lesz lézeres eltávolításom tyúkszem ügyben. A talpamon van de már hatalmas és nagyon mély.

2-3 cm biztos van kívül is és belül a gyökere is.

Rettentően félek, nem tudom hogy fogom ezt túl élni.



2021. jan. 28. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan... Csak egy tyúkszem. Legközelebb ne várd meg, hogy ekkora legyen. Kezeld mikor még kicsi.
2021. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, annyira sajnálom hogy idáig hagytam fajulni a dolgokat de legközelebb nem csinálok ilyet tanultam a hibámból.

Remélem igazad lesz és túl leszek rajta

2021. jan. 28. 09:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, minden oké lesz. Gondolok rád.
2021. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden a legnagyobb rendben lesz. Par eve nekem is volt tyukszemem. Hajra 😊😊
2021. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyira kedvesek vagytok koszonom a biztatast. 5 kor mar bent leszek a rendelobe :(
2021. jan. 28. 15:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: neked nagyon fájt? Hogyan csinálták?
2021. jan. 28. 15:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, majd írdd meg hogy élted meg. Nem fog fájni, gyorsan meggyógyul.:)
2021. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt de nekem már ki kellett vágni. Amikor beszúrták az érzéstelenítő injekciót az nagyon fájt de utánna nem éreztem semmit. A lézeres sztem abszolút nem fáj mert nálam is felmerült csak már túl nagy volt azért kellett kivágni
2021. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy nem írtam tegnap de nagy volt rajtam a stressz.

A legdurvább az egészben hogy a bőrgyógyász akinél először voltam tyúkszemet diagnosztizált 17mm-es gyökérrel. Majd tegnap mikor elmentem a lézer sebészetre mondta a doki hogy ez bizony nem tyúkszem hanem egy vírusos szemölcs ami már rettentően nagy és elvan terjedve.

6mm mélyen volt. Az injekció valóban nagyon fájt de a többit már nem éreztem egyáltalán. Most pedig gyógyulok, egy 10-Ftos nyi lyuk van a talpamba de nem fáj, már olyan mintha viszketne.

Nagyon szépen köszönöm a biztatást sokat jelentett!

2021. jan. 29. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után gyógyult aztán meg? Fájt még utána kedves kérdező?
2023. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!