Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatjátok az oltást?

Beadatjátok az oltást?

Figyelt kérdés

Gondolom volt már millió és egy ilyen kérdés, de én egy kicsit kifejtve, egy esetleges jövőbeni helyzetet felvázolva vagyok kíváncsi a válaszokra.

A kérdésre egészen eddig csípőből rávágtam, hogy nem, kész, pont. Viszont. A férjem eü szektorban van, beadatta. Azt beszélték a munkahelyén, hogy mi lesz, ha valóban mindent (utazást, mozit, bármit) ehhez kötnek, viszont elfogy a pfizer vakcina, és csak a kínaival lehet majd oltatni? Amit, annak ellenére, hogy az EU nem engedélyezett, Orbán simán bevásárolja és beadatja... szóval, ha elfogy a rendes vakcina, de rákényszerültök, viszont csak a kínai marad, amire minden hozzáértő azt mondja, hogy ne!, akkor? Mert akkor ígyis-úgyis meg kell kapjátok, de akkor meg már nagyon nem mindegy, hogy pfizer vagy kínai... én is emberekkel dolgozom, én is jelentkezhetnék, de nem tudom eldönteni, mi legyen...


2021. jan. 28. 22:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted Afrikát leszámítva mindenhol kötelezővé teszik majd? Nem mindenhol van ám orbánista autokrata uralom...
2021. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Amíg lehet ellenállok ennek a baromságnak!!!!!
2021. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!