Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezaz érzés mit jelez?

Ezaz érzés mit jelez?

Figyelt kérdés

Szívem felett a hónaj tájt körül néha bele bele szúr ... volt ekg meg minden és minden jó!


Volt olyan rosszúllétem is ami ájulás érzet halál félelemmel járt !


Azt mondták pánik romam stressz..

Mi igaz ezekből ?


Köszönöm az értelmes válaszkat! :)


2021. jan. 31. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem is szokott szúrni , általában sokat stresszelek és azért. Ha mar vizsgálták a szíved , és mindent rendben találtak , akkor ne izgulj , komoly bajod nincs. A lényeg , hogy ne stresszelj mert csak rosszabb lesz. Tudom milyen a pánik roham. Nyugodtan irj nekem ha valami kérdésed van , segítek, átmentem ezen.
2021. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Egyébként ez pánikrohamra utaló tünet ami súlyosba csaphat , ha nem javul pszichológus

2021. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :((
2021. febr. 5. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta ? :(

#1es vagyok

Jobban vagy remélem!

2021. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen nem mindig jelentkezik ez nálam.. lehet hogy tényleg a stressz miatt ? :( Majd privátba valamit le írnék csak ne utálj meg kérlek szépen nem merem le írni :((
2021. febr. 7. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!