Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyitott szájjnál kattogó hang?

Nyitott szájjnál kattogó hang?

Figyelt kérdés
Pár napja lettem ra figyelmes,fekve nyomkodtam a telot,nyitva volt a szám és hallottam,hogy kattog valami :D de nem az allkapcsom,kinyitottam meg nagyobbra a számat es fplyamatosan hallottam ezt a hangot,ritmikusan kb 5 mp-enként a torkom felől, de mélyebbről. Mi lehet ez? Azóta nagyon zavar,allandoan tátva van a szám és ezt lesem :D
2021. jan. 31. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmi köze ahhoz annak, hogy nyitva van a szád :DD

Legalábbis ha arra a hangra gondolsz amire én akkor azt a gyomor adja ki. Ha nem csalnak biológiai ismereteim akkor a perisztaltikus mozgás váltja ki ezt a hangot vagyis a gyomorsav találkozik a többi bevitt szerves anyaggal.


Bár lehet nem konkrétan erre gondoltál. :D

2021. jan. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DDD de ezt eddig nem vettem észre,csk most,hogy nyitva van. Es ritmikusan pattog valami,sőt néha olyan a hangja mint régen volt az a pezsgő robbanos cukorka 🤣 na szóval erted
2021. jan. 31. 01:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, értem nagyon is :D Most, hogy így felhívtad rá a figyelmemet már én is hallom :DD
2021. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem hallom, de most nagyon rákattantam. Hogyan halljam?
2021. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:DDDDD most mondanám,hogy sajnalom,de nekem ez egy megnyugvas igy talán annyira mégsem.
2021. jan. 31. 01:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom xddd tedd szabadda az utat, nálam síri csend van es kinyitom a szamat,de úgy,hogy lenyomom a nyelvem mint amikor a doki nezi a torkodat es érzed,hogy megnyilik az ut,es akkor ha minden igaz,hallod :Dd vagyis remelem,mert ha nem akkor a masik válaszoloval együtt bekattantunk
2021. jan. 31. 01:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem is van, neha szívdobogásszerű kattogás hallatszik ki a torkom felöl
2021. jan. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam :D akkor vegulis, nem en vagyok hulye,vagy mindannyian azok vagyunk :Dd
2021. jan. 31. 01:31
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Hat en nem hallom, pedig percek ota nyitott szajjal fekszek az agyban.

Valamikor megmutatod, hogyan kell csinalni? Szivesen utazok. :)


Na sracok, igy kell nozni.

2021. jan. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagy elég gyakorlott,próbálkozz es menni fog az :D #kappa
2021. jan. 31. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!