Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam jobban egy...

Miért érzem magam jobban egy 45 perces folyamatos séta után?

Figyelt kérdés
Esténként leginkább 5 óra körül azt érzem hogy annyira gyenge vagyok még felállni is nehezemre esik kicsit semmihez nincs már kedvem olyan mint amikor az ember felkel reggel és még pár percig kómás na ilyenkor nagy nehezen de ráveszem magamat hogy elmegyek sétálni egy 45 percet mert tudom hogy utána jobban fogom magam érezni és így is szokott lenni, ilyenkor mi változik? tényleg egy 45 perces séta után mintha aludtam volna 8 órát tele vagyok energiával koncentrálni is jobban tudok, és még a kedvem is sokkal jobb, lehetséges hogy estére lelassul a vérkeringésem és ilyenkor az a kevés séta is segít rajtam?

2021. febr. 3. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, a mozgás gyógyít, fokozza a vérkeringést, nyugtatja az idegeket, jobban érzed magad.
2021. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!