Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honan szedik az emberek, hogy...

Honan szedik az emberek, hogy az Európai tanács elfogadta a határozatott miszerint az oltatlan embert nem érheti diszkrimináció?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam erre hivatalos információt de a Facebookon mindehol ezt írják
2021. febr. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Onnan, ahonnan a tobbi alhirt.
2021. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem igaz? Semmilyen nagyon hír portálon nem találtam erről semmit
2021. febr. 11. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

De igaz, itt az eredeti forrás.


[link]


Kimásoltam ide az eredeti sorokat:

7.3 with respect to ensuring high vaccine uptake:

7.3.1 ensure that citizens are informed that the vaccination is NOT mandatory and that no one is politically, socially, or otherwise pressured to get themselves vaccinated, if they do not wish to do so themselves;

7.3.2 ensure that no one is discriminated against for not having been vaccinated, due to possible health risks or not wanting to be vaccinated;



És a fordítása:

7.3.1 annak biztosítása, hogy az állampolgárok tájékoztatást kapjanak arról, hogy az oltás NEM kötelező, és senkit sem politikai, társadalmi vagy egyéb módon nem kényszerítenek arra, hogy beoltassák magukat, ha ők maguk nem akarják ezt megtenni;


7.3.2 annak biztosítása, hogy senkit ne érjen hátrányos megkülönböztetés a be nem oltás miatt az esetleges egészségügyi kockázatok miatt, vagy ha nem akarja beoltani magát;

2021. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!