Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy az ember ön...

Miért van az hogy az ember ön magában tud gondolkodni, de tömegben nem tud gondolkodni, és ész nélkül, eszetlenül ír le valamit, úgy hogy abba amit le ír abba belese gondol mi lenne ha vele történne meg? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Ma (2016.06.09.) az [link] oldalon egy újabb börtönös story jelent meg. Az adott cikkhez megint olyan kommentek jelentek meg, amely kommentek tartalma nem éppen épp elméjűségre vall. Vagyis a kommentek hozzá íróinak kommenteiből az derül ki hogy az adott kommentelő éppen mentális vagyis szellemi képességeinek egyáltalán nincsennek birtokában. Ugyanis abba senki se képes bele gondolni, hogy mi lenne ha az adott eset vagy story vele történne meg. Mi előtt bárki, bármit is ír erre a kérésemre. Szeretném a kommentelőket egy pár dologra fel hívni! - 1., Nem és nem kívánom védeni a bűnözőket! 2., A hazai börtönökben nem csak el ítéltek vannak, hanem például előzetesben levők is. Akiknek a sorsa a bíróságon múlik. Vagyis az előzetes le tartóztatót, lehet hogy nem is kap le töltendő büntetést. Akkor is vele is úgy kell bánni mint egy bűnöző? 3., Mi előtt bárki bármit is válaszol erre a kérdésre, én most azt kérem tőle, hogy gondolkodjon el azon, hogy mi lenne ha vele vagyis a éppen az adott válasz íróval történne, vagy történt volna meg az adott történet. Vagyis mi lenne ha velem történt volna meg! 4., Ebben a szituációban írjuk meg válaszunkat! Már csak azért is mert az utóbbi években egyre több hasonló szituációt és történeteket hallunk és olvassuk a magyar börtönökről, és a magyar börtönökben fogva tartottakról. - Válaszaitokra természetesen kíváncsi vagyok! De csak a jól átgondolt és egészséges válaszaitokra vagyok kíváncsi!

2016. jún. 9. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megláttam,hogy blikk,és nincs is kedvem már válaszolni:D
2016. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is csak addig olvastam, hogy Blikk ...
2016. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az eddigi összes válasz írónak íróm hogy nem csak a Blikk foglalkozott az adott esettel. A most be linkelt videó 20 perc 47 másodperc és 22 perc 52 másodperc közötti része az érdekes. Nézzétek meg. Bele lehet tekerni a videóba! [link]
2016. jún. 10. 09:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Időközben meg találtam ugyan azt a riport filmet ön állóan is! [link]
2016. jún. 10. 09:20
 5/12 anonim ***** válasza:
megláttam,hogy tények és nincs is kedvem válaszolni.
2016. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1-es 2-es és 5-ös válasz írók válaszai, szánalmasak a válaszaitok!
2016. jún. 12. 11:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem merek ráklikkelni, mert múltkor más valamire ráklikkeltem, és valami lassítóvírust vagy mi a fenét kaptam, és külön problémám volt segítséget találni rá, hogy rendbetegyék.


Megfogadta, mogy SEMMIT nem nézek meg ilyen berakott linket, bocs.


A fölvetett téma érdekes, de nem a magyar börtönök sajátja. Még az előzetesbe is okkal kerülnek az emberek, sehol nem akarják kidobni a pénzt az elhelyezésükre.


Bocs, de az igekötőt egybeírjuk az igével.

2016. jún. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es válasz írónak. ".......A fölvetett téma érdekes, de nem a magyar börtönök sajátja. Még az előzetesbe is okkal kerülnek az emberek, sehol nem akarják kidobni a pénzt az elhelyezésükre........" - És amikor milliókat ítélnek meg jogerősen a magyar börtönökben lévő fogva tartottaknak? Mert ezen ügy kapcsán is biztos, hogy lesz majd olyan fogva tartott, aki majd jogerős ítéletben X millió Ft-t kap. Akkor is az írod majd "Még az előzetesbe is okkal kerülnek az emberek,"? Vagy hogy okkal vetkőztették le a nőket férfiak előtt, és okkal nyúltak, és nyúltak férfi fegyőrök, puszta kézzel nők vaginájába és végbelébe? Ráadásul nőket más férfiak, vagy férfiakat női szemtanuk előtt, teszik ezt az őrök. Inkább azon gondolkodj el, kedves 7-es válsz író, ha veled történt volna meg, akkor abban az estben te mit és hogyan éreznél?
2016. jún. 16. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Tudod; nem vagyok biztos, hogy minden meg is történik, amiről azt mondták, hogy úgy volt.

Főleg, ha eleve nem lehetünk biztosak, hogy aki mondja, az igazat mond.

Még teljesen megbízhatónak tartott, értelmes, sikeres emberek is megrágalmazzák még a saját családtagjukat is, hogy zaklatta őket, aztán évekkel később beismerik, hogy nem volt igaz, csak reklámnak kellett.


Tanu is van mindenre, még ellenszolgáltatás nélkül is.


A kártérítés meg szégyen, nem lenne szabad fizetni, sem pedig hagyni magunkat, hogy 'akkor majd perelünk" alapon.


Igazából szörnyű, hogy bűnözők követelőznek.

2016. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-esnek! "Igazából szörnyű, hogy bűnözők követelőznek." Csak követeljenek! És ha, jogilag meg is kapja az adott bűnöző, azt amit követel. Akkor az már a magyar kormány szégyene! De ugyan akkor nem csak a magyar kormány szégyene, hanem a választók szégyene is, akik az adott kormányt meg választották, és hatalomra juttatták! Ugyanis a törvényeket a magyar kormány alkotja meg. Az EU-s törvényeket meg az EU-s parlament. De az EU parlament képviselőit is a nép választja meg. De ha rosszul választja meg a nép a képviselőt, akkor abban az esetben ne hőbörögjön, hogy a magyar börtönökben lévők X milliárdra perlik be. És az X Milliárdokat meg is ítélik a magyar börtönökben lévőknek. Tehát ha legközelebb valaki hőbörög ezen, akkor tegyen is érte, hogy ne így legyen tovább! Hogy mit tudsz tenni, ennek érdekében? Csupán azt, hogy a legközelebbi választásokon nem a jelenlegiekre szavazol! Ennyi, az egésznek a titka!
2016. jún. 16. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!