Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet ALS vagy csak bemagya...

Ez lehet ALS vagy csak bemagyarázom magamnak?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom, hogy mi lehet ez. Már egy ideje sokat görcsölnek az izmaim, ilyen kényszert érzek, hogy befeszítsem.

Néha feltűnik, hogy nagyon remeg a kezem, plusz nehezemre esik a gépelés. Sokat hibázok, melléütök betűket. Ami egy másik dolog, hogy edzésterén nem leszek erősebb. Pl guggolásnál, nem hogy fejlődök, de még nehezebb is. Nagyon furcsa.Pedig figyelek a kajálásra, elég komolyan veszem az edzést.

Remélem csak bemagyarázom magamnak, és csak vitaminhiányos vagyok, és azt hiszem, hogy jól eszem/edzek, de nagyon félek.

Légzési nehézségeim nincsenek, a beszédem okes, nem szoktam elesni. Néha néha tikkel az arcom, vagy van egy kisebb idegrángásom.

19/f



2021. febr. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány lesz az inkább.
2021. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kenyszert erzel, hogy befeszitsd? Az nem izom gorcs, a gorcsnel csak ugy begorcsol, nem erzel ra kenyszert (mint a vadliban, biztos elofordult mar veled ilyen).


Ezek nem az ALS tunetei. Egyebkent is 19 evesen az ALS gyakorlatilag soha nem fordul elo (kiveve ha az egyik szulodnel elofordult fiatal korban, ezt ketlem).

2021. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ALS XD
2021. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo rendben, csak annyit hulyeseget lehet olvasni, biztosra akartam menni.
2021. febr. 12. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valami gondod, tüneted van általában, akkor keresd a háziorvosodat, nem a google-be írd be. Az internet nem tud diagnosztizálni, csak felizgat.
2021. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!