Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evéshez/ ivashoz le lehet...

Evéshez/ ivashoz le lehet venni a maszkot? (persze nem egy 5 fogásos ebédet akarok enni a vonaton, csak pl.egy szendvicset)

Figyelt kérdés

Tehát ha a vonaton vagyok 3 órát (kB. 5 órán keresztül folyamatosan nem vagyok otthon) és mindenhol kötelező a maszk akkor 5 órán keresztül nem ehetek/ ihatok?... Jaa és akkor cigizni meg lehet?

Lecseszett a kaller hogy az éttermek is zárva vannak.

Hát jó de nem is megyek étterembe a vonatozás viszont nem opció, ráadásul csak addig húzom le egy mp-re amíg harapok egy falatot de amúgy evés alatt rajtam van rendesen.

Valaki tudja mi ezzel kapcsolatba a szabály?



2021. febr. 28. 08:29
A kérdező szavazást indított:
Lehet enni, inni
Nem lehet enni/ inni
Nem tudom
Hülye kérdés
Jó kérdés
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet
2021. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ibw4x ***** válasza:
100%
lehet, de nem szabad. én viszont úgy vagyok vele, hogy ez egy emberi szükséglet, így szoktam levenni maszkot ilyenkor.
2021. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy most a maszktól ,meg a vírustól függetlenül komolyan nem értem felnőtt emberek hogy nem bírnak ki egy pár órás utat zabálás nélkül :D A csecsemők esznek pár óránként,te az vagy ? :D
2021. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves utolsó kérdező nem zabalasrol van szó.

PÁR FALATROL!! nagyon elkezd fájni a hasam ha nem eszek semmit, de reggel 6kor mondjuk mikor elindulok még nem kívánok semmit.

2021. febr. 28. 09:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaziból csak azért húzott fel a kaller mert a legtöbben már csak megnezik a jegyet és a diákot/személyit nem, vagy ha igen akkor se érnek hozzá. Ez a kaller meg mindenkinek a kezéből kivette a szemelyit/diákot és az egész vonaton így megy végig de az meg baj ha én lehúzom egy másodpercre a maszkot mert rosszul vagyok és akarok enni egy harapást.
2021. febr. 28. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit felhúzom a maszkot, egy harapás vagy korty. Visszahúzom a maszkot rágásra, illetve a folyadék kiélvezésére. Lenyelem, majd újra felhúzom a maszkot, és jön a következő.
2021. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Ne vicceljünk már, persze, hogy le lehet venni ilyenkor a maszkot. Nekem például megfájdul a fejem, ha órákon keresztül nem iszok. Plusz ugye az utcán, pályaudvaron is kötelező a maszk, tehát ennyi erővel az se opció, hogy igyál, mielőtt felszállsz. Még sosem szólt érte nekem senki.
2021. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ibw4x ***** válasza:
100%
Igazából már szinte mindenki leszarja.. csak a boltokban meg a közlekedési eszközökön hordják.
2021. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!