Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lehet a...

Szerintetek melyik lehet a legkevésbé veszélyes vakcina?

Figyelt kérdés

Leírom a saját neézeteimet talán hülyének fognak páran nézni de nem baj. Nekem ez a véleményem. Nos ugye ott van a kínai vakcina amit mindenki lenéz. Azért mert jajj kínai és az biztos rossz meg veszélyes. Na igen viszont elvileg ez az az egyetlen vakcina ami tényleg csak leőlt vírust tartalmaz és nincs benne DNS módosító az összes más vakcinába viszont van. Tehát az elvileg nem mrns alapú. A mindenki által imádott Pfizer és Moderna. Pedig a legroszabb mivel azok elvileg Bill Gates találmányai.

Esetleg még a Japánok, Izraeilek is csinálhatnának vakcinát. Mert ezek megbízható gyógyszereket gyártanak. Pl Japánban már nem használják a kemot rák ellen. Itt már a sikati gomba az ellenszere.



2021. márc. 1. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit be lehet adni amire az van írva hogy covid19 vaccine mert ez a vírus annyira nagyon és kampec na. Ha rák ellen lenne vakcina mindenki sorba állna érte az biztos pedig az nem is fertőző.
2021. márc. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 a 9-es válaszomban ugyanúgy a Kínait tartottam a legjobbnak. Szerintem rosszul olvastad.
2021. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!