Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék? Vagy ez...

Anorexiás lennék? Vagy ez testképzavar?

Figyelt kérdés

Kb.1 hónapja kezdődött,azt tudni kell hogy eléggé vékony vagyok(165 cm,45-46 kg)és múlthónapban híztam 1,5 kilót és eléggé bepánikoltam hogy el fogok hízni,tudom ez nem normális de eléggé félek az elhízástól, és mások véleményétől is..és azóta bűntudatom van ha eszek édességet vagy ilyenek mert félek hogy meghízok..meg az alakomat se szeretem..

Hogyan küzdjem ezt le?

Akinek volt hasonló problémája hogyan küzdötte le?

16l



2021. márc. 3. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Elkezdtem mozogni többet. Ez még nem anorexia. Ha valaki sok édességet eszik tényleg elhízik. Mozogj és egyél egészségesen. Teljesen rendben van a súlyod.
2021. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia maga egy testképzavar. Azt jelenti, hogy mindig kövérnek látod magad, még akkor is, amikor már egészségtelenül sovány vagy, és ezért folyton fogyózol.

Tényleg kissé vékony vagy, de azzal még nincs baj, ha attól tartasz, elhízol, ha nem figyelsz oda. Akkor lesz gond, ha semmit se fogsz enni, hogy lefogyj. Szerintem ehetsz édességet is, de a lényeg a mértékletesség és a mozgás.

2021. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szexi lehetsz!
2021. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!