Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha minden tünetem koronavírusr...

Ha minden tünetem koronavírusra utal, de a háziorvosom nem kért covid tesztet, hol kérhetek magamnak mégis ingyenesen tesztet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.
2021. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
De mi az hogy nem kért? Én csak köhögtem, lázam se volt, mégis kért. Az más kérdés, hogy már 4 napja várom a tesztelőket, szóval jobb lett volna, ha nem.
2021. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mentőt felhívhatod, hogy rosszul vagy, ha tényleg rosszul vagy, de akkor esélyes, hogy bevisznek egy csomó kovidos közé, és mire letesztelnek, elkapod akkor is, ha addig nem. Van még patikai gyorsteszt, az olyan 5-6 ezer forint, de azt csak a tünetek jelentkezése után 4-5 nappal érdemes kipróbálni, mert addig nem termelődik elég antitest. De azt is megcsinálhatod, hogy egy kicsit erélyesebben lépsz fel a háziorvosnál. Azért ez nem vicc. Ha covidos vagy, jobb, ha minél előbb kiderül, hogy ne fertőzz meg másokat.
2021. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen max úgy, ahogy a 3-as írta, bevisznek kórházba, ahol - ha eddig nem voltál az - majd elkapod.


Amúgy nem értem miért fontos, munka miatt? Mert az más. Ha nem munka miatt, akkor egyszerűen maradj otthon és kész.

2021. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Veszélyes egy dolog ez a covid, úgy kell kinyomoznod hogy az vagy e egyáltalán, már ha sikerül xd
2021. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!