Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid utáni tapasztalatok?

Covid utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Októberben voltam covidos, hetekig nem éreztem ízeket és szagokat. Még most sem lehet mondani 100%-nak, de azért már egész jó. Néhány hete azt vettem észre, hogy sok ételnek nem érzem jónak az ízét, mondhatni rossznak, amit eddig szerettem (pl. húsok) és sokszor egy furcsa szagot érzek az orromban. Olvastam már néhány helyen, hogy ez egyre jellemzőbb, de kíváncsi lennék még tapasztalatokra.

2021. márc. 5. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy "rossz" lenne a dolgok íze, ezt még nem hallottam, de több ismerősöm is mondta, hogy 4-5 hónap után sem jött rendbe a szaglásuk és az ízérzékelésük.
2021. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem védekeztem semmilyen szinten a covid ellen. Volt pár náthás megbetegedésem az utóbbi egy évben, de a szaglásom és ízérzésem megmaradt.
2021. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!