Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy már régóta...

Az miért van, hogy már régóta olyanokat székelek, hogy nem lesz kakis a fenekem?

Figyelt kérdés
Mármint egyáltalán nem lesz kakis, nem mindig de mondjuk 10 kakilásból 7-szer sacc/kb. Nem mintha nem örülnék neki, hogy ismét nem kell törülni, mehetek is a dolgomra, de azért érdekel, hogy ez miért van? Talán a kávé? Mindennap iszom egy bögrével feketén, a kaja az változó.

2021. márc. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
A kávé pozitív hatással van az emésztésre, szóval előfordulhat. Az a legjobb, ha egyáltalán nem kell törölni. Örülj neki. :)
2021. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ez lenne az egészséges.
2021. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Étel függő nagyon. Én ezt a jelenséget úgy szoktam nevezni, hogy "Tisztás" :D Nekem is rengetegszer fordul elő, ha észreveszed ez kb. akkor történik, ha egyben jön ki a cucc, akkor nem keni el a "szád" szélét. Jobb, mint az ellenkezője, amikor fél tekercs papír is elfogy , mire kialmolja magát az ember a cuccból...
2021. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. Valószínűleg megfelelően hidratált vagy, pont megfelelő a rostbeviteled és egészséges az emésztésed. Vsak így tovább.
2021. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Nálam sokszor egy fél tekercs papír elfogy egy alkalomra. Ilyen törlésmentes nálam akkor fordul elő, ha valamiért túl kemény lesz a végtermék. Pl keveset eszem, keveset iszom és/vagy keveset mozgok mellé.
2021. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!