Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sinopharm/kínai oltás után...

Sinopharm/kínai oltás után volt valamilyen mellékhatás másnap/harmadnap?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen azokat kérdezem, akiket oltottak kínaival.

2021. márc. 7. 11:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudok arról mit mesélni, csak azt hallottam, hogy az alapítványához köthető s ha pénze van benne, az ugye nem jó jel. De remélhetőleg csak meddőséget okoz s nem többet. Nem tudom, csak remélem. De nem oltakozunk, az a legbiztosabb, ha semmivel.
2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Már mástól is hallottam a meddőség dolgot... Majd elválik az idővel. mennyi lesz meddő a termékeny nők közül, akiket most oltottak.
2021. márc. 7. 12:13
 13/27 anonim ***** válasza:
21%
Persze, mert a meddőség állítólag fel van sorolva a mellékhatásokban, ezért nem ajánlják várandósoknak meg gyermeket akaróknak az oltást. Én már nem akarok több gyereket, szóval nem érint, de a tudatlanokat, a vakon bízókat sajnálom! És évek múltán ki tudja, mi jön még elő..! :(
2021. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nőknél vagy férfiaknál okozhat meddőséget?
2021. márc. 7. 12:31
 15/27 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mindkettőnél, ha valóban a népességcsökkentés a cél, de biztosat majd csak évek múltán lehet tudni, akkor meg már mind1, majd ráfogják a globális felmelegedésre..
2021. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

De, hogy a lópikulába okozna egy inaktivált vírust tartalmazó vakcina meddőséget?

Milyen anyag van az oltásban, ami meddőséget idézne elő?

2021. márc. 7. 15:11
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, kérdezd meg az afrikaiakat, álítólag náluk már régóta oltogatnak meddőséget okozó cuccokkal az alapítvány nevében. Google biztos kiadja, ha rákeresel. Gondolom, azóta tovább fejlesztették a technikát, vagy ki tudja. Pont ez az aggasztó, hogy SENKI nem tud biztosat, mégis vak-cinázgatnak a vakvilágba!
2021. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ne foglalkozz ezzel a hülye konteóssal szerintem
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
26%
Persze kérdező, menj csak szépen és állj be a sorba a többiek után, akik nem kérdeznek, nem gondolkodnak és nincsen afelől semmi kétségük, hogy ez a nagyszerű rendszer csakis az egészségüket szolgálja oltással, GMO-s, e-betűs fincsiségekkel stb! :) Sokkal kényelmesebb homokba dugni a fejet, és amúgyis arra megy ki a játék, hogy boldog tudatlanságban éljenek az emberek karámokban a szabadság illúziójával, hajrá..!
2021. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
19: Olyanokkal nincs értelme foglalkozni, akik azt állítják, hogy 2+2=5. Te szó szerint nettó hülyeségeket beszélsz.
2021. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!