Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajmosás csak szappannal?

Hajmosás csak szappannal?

Figyelt kérdés
Sosem hallottam még, hogy valaki sima szappannal mosná a haját. Ma kipróbáltam először és sosem éreztem még tisztábbnak a hajamat. Az emberek miért pont sampont használnak erre a célra?
2021. márc. 9. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, férfi vagyok nagyon rövid hajjal, a hosszú, nőies hajat nyilván egyszerűbb samponnal mosni az állaga miatt.
2021. márc. 9. 18:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Sima szappan nem lesz jo, elobb-utobb egy zavaro zsiros reteget fog hagyni a hajadon es nagyon kiszaritja a fejborod, korpas lesz es viszketni fog. Na ezert nem erdemes hasznalni.

Vannak mar szilard samponok, vagy sampon szappanok, az elobbi szerintem jobb :)

2021. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert összeáll tőle
2021. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2

Az való igaz, hogy sokkal szárazabb a hajam, én ezt értettem tisztaság alatt. :D

2021. márc. 9. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Rövid hajnál szinte mindegy, mivel mosod. Ezért léteznek férfiak számára tusfürdő és sampon egyben-készítmények. Nőknél ez nem működik sajnos, hosszú haj esetén sokkal látványosabb, ha a túl sok hajmosás felborítja a haj öntisztuló képességét és fokozottabb lesz a faggyútermelés.
2021. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!