Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is èrezte magát kínosan...

Más is èrezte magát kínosan nőgyógyásznál az asszisztens miatt?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta járok rákszűrèsre èvente. (9ève...)

Ez idő alatt volt egy pár orvos,akihez mentem.

Nagyon gyakran tapasztaltam,hogy az asszisztens konkrétan kiröhög,kinevet a háttèrben.

Nem viselkedtem nevetségesen, mielőtt valaki ezt feltèteleznè.

Volt,hogy a fomagzásgatlóról volt szó, amit én nem szerettem volna ( a melleimben fibroadenomáim vannak, hiába műtötték meg,visszanőtt) Megindokoltam,miért nem akarom fogamzásgátlót szedni, az asszisztens meg ott kuncog a háttèrben.

Az a lerosszabb mikor a vizsgálo asztal a monitor mögött ülő asszisztens felé nèz.



#Nőgyógyász asszisztens
2021. márc. 2. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én férfi vagyok, az én véleményem az, hogy kórházakban a nővérkék meg az asszisztensek a legnagyképűbbek az egész eü-ben. Lekezelő a többség, orvosnak hiszik magukat, szó szerint bunkók. Nyilván van kivétel, de a többség ilyen. Mielőtt pedig valaki azt írná “hogy gyere aztán csináld amit ők”, felesleges, ez más téma, én pedig csak a kérdésre reflektáltam.
2021. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, a helyi állami rendelőben velem is bunkó volt az asszisztens (pofákat vágott amikor arról volt szó hogy két fiúval voltam az elmúlt félévben, nem tudom sokallta vagy kevesellte :D ), de aztán lett másik orvos, aki kiküldi az asszisztenst a vizsgálat idejére.

Amúgy ha nevetségesen viselkednél, akkor se röhögjön ki, ugyan már. Magát minősíti.

2021. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen érthetö számomra az egész helyzet - nem MO-on élek - , de itt semmilyen orvosi vizsgálatnál nincs benn más, mint a beteg meg az orvos. nögyógyásznál meg végképp nem, ott még csak az sem fordul elö, hogy valaki bekopog és bejön vizsgálat közben.

Szóval enm tudom, egyáltalán mit keres ott bárki, aki nem az orvos és nem a páciens!

2021. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én nőgyógyászomnál szerencsére sosincs bent senki rajta kívül. Egyszer voltam egy fura helyen még legelső alkalommal, ahol az orvos és az asszisztens is nagyon fura volt és nagyon nem tetszett a hozzáállásuk, így nem is maradtam a vizsgálaton, hanem eljöttem.
2021. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%

Igen, nekem egymás után 3 alkalommal is bunkó volt az asszisztens pedig (szerintem) nem ugyanaz a személy volt.

Egyszer amikor bementem fogamzásgátlót íratni, az asszisztens megkérdezte hány éves vagyok. Mondtam hogy 19, erre hallom ahogy a függöny mögött flegmán odaszól valakinek: na ez is korán kezdi! Azóta se értem hogy szerinte ez tényleg korai vagy csak gúnyolódott.

Másik alkalommal már kifelé jöttem, az asszisztenstől átvettem a papírt, erre közölte hogy aki anorexiás, annak sosem lesz rendes menstruációja. Csak pislogtam. Nem vagyok anorexiás és van menstruációm 12 éves korom óta. Még ha összetévesztett is valakivel, ez bunkóság.

Harmadszor az orvos látta hogy a vizsgálandó testrész nem valami nagy, ezért megkérdezte az asszisztenst hogy hol van az a kacsa amit a gyerekekhez használnak. A nő meg odabüfögte hogy ha valaki törpe akkor menjen a gyerekrendelőbe. Az orvos majdnem elsüllyedt, kifelé jövet hallottam is ahogy lecseszi a nőt aki szabadkozott hogy nem tudta hogy már bent van a beteg.

2021. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jézusom. Akiben nincs egy kis empátia embertársai felé,miért ilyen szakmát választottak?
2021. márc. 2. 17:05
 7/7 Metionin ***** válasza:
Hát nem tudom. Asszisztensre mindig több panaszt hallok mint orvosra más szakrendelőknél is (anyám egészségközpontben dolgozik). Nekem is a doki mindig tök normális volt, hiába sztk-s csak az asszisztenst fogtam ki így egymás után 3x. Tudom hogy sokat dolgoznak szar pénzért de az ilyennek emberileg kell hogy legyen valami defektje ha annyi esze sincs hogy a beteg előtt befogja a száját.
2021. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!