Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Itthon mit lehet csinalni?

Itthon mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés

kb mar masfel eve nincs egyetem nem kell bejarni. Nincs munka sem es panel lakasban lakunk es bekattantam. Se a tv se a gep nem kot le. Mit csinaljak akkor? A sulyom is megnott mert edzesekre sem lehet jarni. Teljesem tonkre tett ez a kormany altal hozott intezkedesek.

28/F


2021. márc. 13. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki, sétálj, biciklizz, túrázz a hegyekben! Egyébként otthon is tudsz edzeni, nem csak edzőteremben vagy edzéseken lehet!

Találkozz a barátaiddal. Olvass is esetleg, senki nem mondta hogy otthon csak képernyővel lehet elfoglalni magad! Főzz, süss, ne aggódj, a férfiak sem halnak bele. Tanulj meg hangszeren játszani, legalábbis az alapokat te is el tudod sajátítani.

Soroljam még?

2021. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet sportolni, de föleg nem kell unalomból zabálni, és akkor nem fogsz emiatt elhízni.

Emellett elkezdhetsz valami értelmeset tanulni - akár 2-3 nyelvet is meg tudsz tanulni, kereshetsz magadnak valami értelmes hobbit, elkezdhetsz festeni könyvet írni, bútorokat építeni vagy akármi mást.

2021. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs biciklim, se barataim, se hangszerem. Mivel nincs munkam. Tehat ezekre nincs penz
2021. márc. 13. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Otthon: olvass, tanulj valami nyelvet!

Itt a jó idő: lehet menni túrázni, bringázni!

2021. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen bringaval?
2021. márc. 13. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor neked eddig mi volt a hobbid? Mert edzeni otthon is lehet, ha annyira akarnál mozogni megoldanád. Ki is mehetsz futni akár, senki nem tiltja. Túrázni is.

Ha meg nincsenek barátaid akkor ne csodálkozz, hogy ilyen unalmas az életed.

2021. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hol lehet baratokat keresni amugy? Vagy talalni?
2021. márc. 13. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te eddig hol éltél? :D

Munkahelyen (ha majd lesz), egyetemen (gondolom már akkor is jártál amikor még nem online volt), különböző beszélgetős oldalakon, nem igaz, hogy ezeket is el kell valakinek mondani.

2021. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

28 évesen már illene baráti kapcsolatokat kialakítani, vagy a régi barátokkal tartani a kapcsolatot. Ezekből feltételezem barátnőd se lesz egy ideig.

Ne legyél már ilyen unalmas és szerencsétlen, kérlek. Tegyél a jövődért.

2021. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire unatkozol, 28 eves letedre nyugodtan el lehet menni dolgozni, senki nem tiltja meg.

Egyebkent en azert azt cafolnam, hogy “nincs egyetem”, mert oke, hogy online oktatas van, de az orakon ott kell lennem, es tanulnom is kell rendesen.

Otthon vagyok, de nem mondanam, hogy unatkozom, sportolni is szoktam, illetve mar futni is kijarok, amiota jobb az ido.

2021. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!