Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus lefolyása?

Koronavírus lefolyása?

Figyelt kérdés

Dec. 24. estétől kapar a torkom, mintha “gombóc lenne benne”, fáj a nyelés. Ezen kívül lázam nincs, közérzetem átlagos. Koronavírusos emberrel érintkeztem az elmúlt hetekben, szóval 95%, hogy én is pozitív vagyok.

Ez a torokfájás, torokkaparás eléggé kellemetlen, mennyi idő múlva számítsak javulásra? Teázom, fekszem egész nap.



2020. dec. 28. 17:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
+az ízek, illatok is eltűntek számomra, hogy a koronavírust erősítsem.
2020. dec. 28. 17:12
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem torok fájás nem volt, az íz és szag erzekelesem ment el, 3 hét volt mire teljesen vissza jött.
2020. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

A pontos eg.ügyi háttérről:

[link]

2020. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ajjaj. Tőlem azt is hiheted, hogy a Föld lapos, de én csak arra volnék kíváncsi, hogy hány napig fog elhúzódni a nehéz nyelés, torokfájás. :)
2020. dec. 29. 23:23
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha influenza, akkor 8-10, ha korona, akkor tovább.
2021. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

A bitchute link tudományos előadást tartalmaz.

A kérdező meg esélyesen ügynök, vagy csak szimplán felszínes, és alá sem támasztotta a személyeskedő megjegyzését.


Semmi köze sem a Föld alakjához, se konteókhoz a link. Felelősségteljes személy nem vet oda magyarázat nélkül pökhendi megjegyzést, mint a kérdező, akadályozva az életeket mentő tájékozódást.


Aki szeretne tudományos infókat a kovidról, ott a bitchute link.

2021. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sajnos belenéztem, de úgy látszik valamilyen oknál fogva egy másik videóhoz jutottam. :) Nyilvánvalóan az Élet Iskolája padjaiban szereztek doktori diplomát, virológus végzettséget a videóban szereplő alanyok, ezért a szavaik megkérdőjelezhetetlenek.


A kérdésemhez: Azóta a torokfájás elmúlt, az illatokat/ízeket pedig újra érzem. Kb. 8-9 nap alatt sikerült átesnem a koronavírus tünetein mindenféle gyógyszer nélkül.

2021. jan. 4. 20:06
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Örülök, hogy már jól vagy és a szagok-ízek is ilyen hamar visszatértek! :) Egyébként teszteltek is azóta?
2021. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
30-án voltam teszten, már akkor is negatív voltam, mikor még bőven voltak tüneteim.
2021. jan. 4. 21:40
 10/17 anonim ***** válasza:

Az megvan, ugye, kérdező, hogy orvostudományi, és más tudományokkal kapcsolatos linkekkel BIZONYÍTJÁK is azon tnyeket az idézett bitchute videóban szereplők, amely infóközvetítéseiket KORREKT, a realitás talaján álló orvos szakemberek kutattak...


TUDOMÁNYOS HIVATKOZÁSAIK VANNAK a video alatt.


ÉRVELNI IS TUDSZ, kedves? :) Vagy csak leszólni az számodra ellenérdekelteket?


A "nátycerű", lefizetett boldog-boldogtalankői féléknek vakon hiszel, akik még érvelni se tudnak, valamint önmaguknak hónapok alatt elfaluseráltan ellentmondani, amint megkapták a csúszópénzüket...


Úgy gondolom, hasznosabb mindenkinek, ha inkább az igazságot keressük, mert a TE érdeked IS, kérdező, hosszútávon. Persze választhatod a rövidtávű érdekedet is, a hosszútávú helyett.


Segítségből írom mindezt.


Tessék, nézd meg, érvelni sem tudnak az általad propagált

elfaluseráltboldogtalankői kedvenceid:


[link]


Tényleg jóból mondom, azért, hogy a válaszommal és a tudományos hivatkozásokkal teli bitchute video linkelésével segíthessem felnyitni az elnyomott emberiségszemét. (A mostani video pedig mindkét oldalról ad némi erkölcsi képet, egymással ellentétest, ami szintén elgondolkodtató.)


VÁROM A TUDOMÁNYOS ÉRVEIDET, kedves kérdező.

HA tudsz ércvelni is, puszta odavetett szavaid mellett / helyett.

2021. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!