Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb másfél hónapja elkaptam...

Kb másfél hónapja elkaptam egy fertőzést. Hogyan tudnám az elmém helyre rázni?

Figyelt kérdés
Megcsípett egy kullancs, amitől nyiromcsomó gyulladásom (TIBOLA fertőzés) lett. Megduzzadtak a környéki, kb 6-8db nyirokcsomóim. Nagyon megijedtem, orvostól orvosra szaladtam, vérkép minden tökéletes, mire egy orvos előállt ezzel a fertőzéssel, majd mégegy megerősítette a betegséget. Na szóval kicsit megnyugodtam, DE mégsem. Azóta minden kisebb szúró, nyomó fájdalotól a testem bármely pontján frászt kapok. Csak arra tudok gondolni mi van ha valami bajom lesz/van? 3 orvos vizsgált meg, nem küldtek sehova, mind azt mondta ne aggódjak, hosszú idő, de elfog múlni. Hogyan takarítsam ki kicsit az elmémet, hogy visszajöjjön az életkedvem, és ne kattogjak ezen az egészen, és ne rettegjek ennyire a betegségektől, és azok következményeitől! HELP!!??

2021. márc. 15. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvosokra és ne aggódj.
2021. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alletta ***** válasza:
100%

az orvos azt mondta, hosszú idő, de el fog múlni. hidd el neki.

ne figyeld állandóan a tested minden rezdülését, mert tényleg bele lehet zakkani, ha állandóan betegségeket mesélsz be magadnak.

2021. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!