Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen kipattogott az...

Hirtelen kipattogott az arcom? Ilyen lehet menstruációtól? Megijedtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Soha így nem jártam még szerintem. Már reggel kicsit mintha láttam volna, hogy vannak apró pici pattanások a bőröm alatt. Erre most ahogy belenéztem a tükörbe csak(!) homloktól lefele apró pici pattikkal lett tele az arcom! De annyira, hogy ha áthúzom a kezem az arcomon, ilyen dorozmás a felszíne, főleg áll résznél ilyen. Totál bepánikoltam, mutattam anyumnak aki csak annyit mondott valami kiütött, meg most fog-e megjönni.

26. napon vagyok ciklusban, na de ennyire hirtelen így kipattognék?

Arcápolás terén hetek óta ugyanazt az olajat használom reggel, meg micellás vizet.

Annyi jutott csak eszembe ma, hogy lent a pincében pakoltam apámmal és sok volt a por, sokat tüsszögtem. De nem tudom az kihat-e bőrre. Enni szokatlant ma nem ettem (rizst,husit, szenyót..) meg testemen máshol nincs. Még ami eszembe jutott, csak az a baj nem emlékszem melyik nap, de valami Himalaya krémből tettem az arcomra, de szerintem pár napja..

Bocsi ha hülye kérdés, csak hipochonder tudok lenni és eléggé megijedtem.



2021. márc. 15. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Képpel illusztráld kérlek
2021. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is képet tölts fel róla.
2021. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos képet nem tudok ide csatolni, esetleg hasonlót tudok keresni neten:

[link]


Ehhez tudnám talán hasonlítani, talán nekem nem "türemkedik" ki ennyire néhol, simább, kis dombocskákat érzek. ilyen kicsik áll/orcák részén, homlokom szinte makulátlan. Kissé mintha enyhül volna azóta, égést nem érzek.

2021. márc. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!