Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az az ember, aki...

Hogy néz ki az az ember, aki bevan csavarodva? (LSD)

Figyelt kérdés
És mi a hatása? Mit érez olyankor az ember? Megvan azaz érzés mint a fünél hogy zsibbad vagy bizsereg kicsit mindened és összefolyva látsz mindent? (nekem a fünél mindig ha sokat néztem egy helyet összefolyt.)

2021. márc. 18. 06:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A fákra azt láttam hogy csuklyás emberek néznek ki mögülük, a parkolóban lévő kocsikra azthittem fehér világitó emberek ülnek benne és néznek ki a fejükből. Háttulról mindig éreztem mintha valaki figyelne.
2021. márc. 18. 22:17
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó dolog, hogy egyre több ember próbálta ki az LSD-t és sokkal több tapasztalatot, élményt tudnak leírni mint 10 évvel ezelőtt.
2021. márc. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ma lsdvel álmodtam. Jött egy nőci aki el akart vinni az orvoshoz mert látta hogy bevagyok tépve és a papirján az volt hogy utazások és melletük számok. Egyszer meg a határban találtam magam sötétben ahol egy óriás üldözött közben meg annyit láttam hogy a nőci az én meg elestem :D Utána összefolyt alattam az út és beleestem. Átkerültem egy másik dimenzióba és mintha a valóságból egy álomba estem volna. A dimenziók meg a fejemben ugráltak mintha rohadt gyorsan esnék át rajtuk. Nem tudom leirni annyira.. :(
2021. márc. 21. 11:39
 14/28 A kérdező kommentje:
Lehet megálmodtam a hatását? :O
2021. márc. 21. 11:40
 15/28 A kérdező kommentje:
Engem ez egyre jobban érdekel. Nyáron tuti kifogom probálni! :D
2021. márc. 21. 11:45
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok ilyet álmodtam, hogy LSD hatása alatt vagyok. Pont ezért mert engem is érdekel. :)
2021. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy ez elég erős trip esetén hat így. Nekem első élményem csak hangok voltak, rendesen tudtam beszélgetni egy ismerősömmel aki nem is volt jelen. Megbízható forrásból érdemes csak kipróbálni!
2021. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Sracok kiprobaltam egy negyedet vettem be es eszmeletlen!:D Kb nekem 3 oraig tartott utana bealudtam. Annyit ereztem hogy eloszor bepanikoltam valamiert es mikor nagyokat vettem megnyult a labam es eltavolodott a talaj. Leultem mert haverom latta nem vagyok valami jo formaban es teljes kepkieses, ko.. Becsuktam a szemem viziokat lattam es mintha egy bolyogban lattam volna magunkat es fejre allt volna es ereztem is. Kozben egy bard kes a fejembe hasogatott azt ereztem. Brutal volt nagyon emlekezetes. :DDD Sajna bealudtam valahogy arra mar nem emlekszem. Az egyik labam az agy alatt a masik a fejemnel.
2021. márc. 28. 23:44
 19/28 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=uHjTuBXKtAs&t=28s

https://www.youtube.com/watch?v=q2fIWB8o-bs&t=3890s


Ilyesmiket lattam. Az elsot tenyleg ugy lattam. Lebegtem benne es egyszer csak valahogy kileptem belole es kinyitottam a szemem. Nem akartam nezni nyitott szemmel ezert mindig becsuktam a szemem. Utana ahogy kileptem abbol a viziobol mintha egy lyukba estem volna es oda hanytam a lyukban. Haveromat hallottam hogy teso mi a baj? Felriadtam es lattam hogy tiszta hanyas vagyok. Eszmeletlen ezt mindenkinek ki kell probalnia egyszer aki kivancsi a drogokra. :D

2021. márc. 28. 23:49
 20/28 anonim ***** válasza:
Érdekes az LSD-től általában nem lehet aludni 8-12 óráig. Akkor nálad hamar kiment a hatása, ha csak 3 óráig tartott
2021. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!