Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abban valami, hogy...

Lehet abban valami, hogy éppen a tömeges vakcinázással tesszük a legrosszabbat a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy holland virológus nyilatkozatát. Ebben azt írja, hogy a mostani erőltetett oltásokkal csak azt érjük el, hogy a vírusnak olyan új mutációit hozzuk létre, amelyek ellen nem lesz ellenszer.

Valamint máshol is olvastam már, hogy ez az erősen túlreagált hisztéria, amit tavaly elkezdtek, csak tartósan ittmarasztalta a vírust, ahelyett hogy átment volna gond nélkül az embereken, nagyobb gond nélkül.

Az emberiség tényleg a saját sírját ássa?



2021. márc. 18. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerencsére a tudományos konszenzus nem ért egyet az említett virológus véleményével.
2021. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Megadnád kérlek a nyilatkozat linkjét? Köszönöm!
2021. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Telefonról írok, ezen nem ismerem a linkelés módját. Az illető neve Geert Vanden Bossche, az ő nevére rákeresve lehet megtalálni.
2021. márc. 18. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Hát tavaly télen a kínaiak, tavasszal az olaszok, spanyolok, később az angolok, amerikaiak, nyáron a dél-amerikaiak elég nagy gondban voltak. Nem úgy nézett ki, hogy a vírus csak úgy át akart volna menni rajtuk! Pedig még nem volt oltás!

Az emberiség tényleg a saját sírját ássa, de nem úgy, ahogy te érted.

2021. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

"a mostani erőltetett oltásokkal csak azt érjük el, hogy a vírusnak olyan új mutációit hozzuk létre, amelyek ellen nem lesz ellenszer."

Nem, ez egy óriási hülyeség. Az átoltottság növekedésével a kevésbé szaporodó vírus esetleges ránk negatív hatású mutációjának esélye is CSÖKKEN, azaz valójában épp ellenkező hatást érünk el vele.

Nem lehet ebben semmi.

Az "átment volna az embereken, nagyobb gond nélkül" kb. azt jelentené, hogy összeomlott volna az egészségügyünk, és mára bőven százezer felett lenne a covid halottak és az amiatt ellátáshoz nem jutás miatt meghaltak száma.

2021. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Köszönöm, rákerestem, itt van máris az állításainak a cáfolata.


[link]


Amúgy nem vagyok antivaxer, de nem oltatom magam, bízom abban, hogy eléggé jó az immunrendszerem.

2021. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de már a fasz*m kivan.
2021. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Steven, el fogom olvasni.
2021. márc. 18. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez azért nem egy Józsika által összedobott cáfolat, csak ugye nem elég szenzációhajhász, így nem olvassák el annyian.

Röviden talán annyi elég, hogy ha csökken a járvány terjedése, a vírusok szaporodásának mértéke, akkor a mutáció által bekövetkezett változások a vírus RNS-ében is kevesebb utódnak és kisebb ütemben adódnak át, így az esetleges káros mutációk elterjedésének esélye is csökken.

2021. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


magyarul is van már videó a fenti virológus miatt

2021. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!