Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik itthon egy covid...

Mi történik itthon egy covid osztályon?

Figyelt kérdés

Milyen kivizsgáláson esik át a beteg amikor bekerül?


Mondjuk tüdő CT vagy röntgen? Stb...


Milyen ellátást kap?



2021. márc. 23. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Sürgősségin vér+ct+pcr+vérgaz ha szar a lélgzés kapsz oxigént, majd ha bent kell tartani akkor az osztályra felvisznek és folyamatosan nézik a lázat, vérnyomást, véroxigént. Elkezdenek gyógyszerezni ami megbolygatja a cukrot így nézik azt is. Folyamatosan vizsgalgatnak ellenőriznek
2021. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Azt nem tudom CT-be elviszik-e fertőzötten, de mellkas röntgen van, van akinek 2 naponta is akár.
2021. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Hát, az én rokonomnak még egy tüdőfelvételt is csak egy héttel később csináltak, mert az aktuális dokinak akkor tűnt fel, amikor rákérdeztem, hogy ja, az nem volt. (Ez volt az egyetlen tüdőfelvétele 2,5 hét alatt)

Nem kapott a világon semmi mást, csak némi maszkos oxigént meg C és D vitamint.

Az alapbetegségét sem kezelték.

Egy intenzíven talán más a helyzet.

2021. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok a napokban jártam végig a sotén. Itt akit bent tartanak időszakosan csinálnal ct vizsgalatokat.
2021. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!