Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit éreztek, most a vírussal...

Mit éreztek, most a vírussal pandémiával kapcsolatban ? Átestetek már rajta? Be lesztek/ vagytok oltva? Van ismerősötök aki kórházba van vagy elhunyt ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Unalmas..
2021. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elegem van. Nem. Nem. Van.
2021. márc. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megvolt az elso Astra Zeneca. Egy napig szarul voltam, mint mindenki. Elmult. Pontosan ugyanugy vigyazok.

Egy eve nem lattam a ferjemen kivul senkim. Nem voltam, es jo ideig meg nem is megyek Magyarorszagra. Onfegyelem. Mas uzemmodban vagyok egy eve, ezert jol birom.

2021. márc. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mit éreztek, most a vírussal pandémiával kapcsolatban?"

Tartok tőle, de nem pánikolok. Ebben semmi változás az elmúlt 1 évben.


"Átestetek már rajta?"

Nem.


"Be lesztek/ vagytok oltva?"

Ha megérem(:D), akkor be leszek.


"Van ismerősötök aki kórházba van vagy elhunyt?"

Van.

2021. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyen minél hamarabb vége, azt akarom tünjőn el, ès ne haljanak meg ennyien.

Be szeretném oltatni magam, fiatal vagyon, egészséges de még csak az esèlkyt se akarom megadni annak,hogy kórházba kerüljek. Nekem az oltás tűnik a leglogikusabb döntèsnek. Csak úgy nem fog eltűnni a vírus, ha most nem lenne semmilyen intèzkedès, szerintem rohadt nagy katasztrófa lenne. Így is le vannak terhelve a kórházak,csak az nem látja akinek van pénze magán orvosra.

Nekem halt meg családtagom az elmúlt egy évben. Egyértelműen kórházi hanyagság miatt.


Szerencsére nem estünk mèg át rajta. De nèhány rokonom már igen. Az egyik család másodjára kapta el, a kisgyerekük,anyuka és apuka is. Az apuka volt a legrosszabbul.

2021. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!