Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha bármilyen hasnyálmirigy...

Ha bármilyen hasnyálmirigy problémam lenne mi lenne a legalapvetőbb tünet?

Figyelt kérdés
Sokszor a köldök felett olyan az érzésem mintha éhes lennék de ha eszek nem segít úgy gondoltam sab de azt meg talán feljebb érezném. És gondoltam a hasnyálmirigyre ezért kérdezem annál mi a legjellemzőbb tünetek?

2021. márc. 25. 18:19
 1/7 A kérdező kommentje:
21/L vagyok
2021. márc. 25. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:

"21/L vagyok", és hipochonder.

Legalább egy képekkel illusztrált anatómia könyvet nézz meg, hogy hol helyezkedik el a hasnyálmirigy.

2021. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

'Sokszor a köldök felett olyan az érzésem mintha éhes lennék'


Hogy érezhetsz helyi éhséget? Vagy csak én nem értem?

2021. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"21/L vagyok", és hipochonder.
2021. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan ott mintha ott korogna a gyomrom de nem mert eszek és marad ezért gondoltunk a savra
2021. márc. 25. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát ez a problémád? Hogy néha korog a gyomrod?
2021. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez pont az a szerv, amire nagyon oda kell figyelni, mert nem igazán mutat tünetet, de annyiban megnyugodhatsz, hogy huszonéves korban szinte kizárt a komoly megbetegedése, de azért olvass utána, hogy kímélheted s nem lesz baj.
2021. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!