Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy etilén-oxiddal sterilizálják a teszteket? Kell tőle félnünk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pánikolós, de ettől most kicsit megijedtem.

[link]

Van okunk félni emiatt? Ha valakit tesztelnek a határnál, mikor jön haza, elutasíthatja ezt a fajta tesztet, kérhet mást, mondjuk amit vérből szűrnek? Vagy ez az egyetlen megoldás? Mi van akkor, ha elutasítja a tesztet arra hivatkozva, hogy nem szeretné, hogy etilén-oxiddal turkáljanak az orrában, de kijelenti, hogy másfajta tesztnek alá vetné magát?

*Nem vitát szeretnék indítani, mégegyszer mondom, a kérdés azért jött létre, mert már az agyamra megy ez az egész, és most kicsit megijedtem. Nem magamat féltem, én nem megyek sehova, a Németországban élő szeretteim féltem, akik nemsokára jönnek haza. :)



2021. márc. 25. 22:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%
Na, és kinek fog hinni az ostoba kérdező? a 9-esnek :D
2021. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%

#11: miért lenne ostoba a kérdező?! És miért kell leostobázni, csak mert feltett egy kérdést a gyakorin, ami a kérdések feltevésének a helye?!


Csak az kérdez, aki gondolkodik.


Nyilván az elnyomó rendszer jobban szereti a birkákat.., ezért zavaró, ha vki kínos kérdést mer feltenni.

2021. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%

Te meg a másik rettegő vagy. Gondolom iszol alkoholt. Tudod, hogy az méreg és acetonná alakítja a májad? És tudod a cukorról, hogy idegméreg? Tudod a lisztről, hogy irritálja a bélbolyhokat? Tudod az utcai levegőről, hogy tele van 2.5 mikrométeres rákkeltő szálló porral és nitrogén oxiddal? Tudod, hogy a csapvíz tele van mikroműanyagokkal?


Nagyapám amúgy megfulladt a dinitrogén-oxidtól, és évente több ezer ember hal bele dinitrogén-oxid mérgezésbe, mégis minden nap használjuk! :(

2021. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
*dihidrogén-oxidtól
2021. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
36%
#13: nem! Megnyugtatlak, hogy egyáltalán nem iszom alkoholt és nem is dohányzom! Továbbá nem is rettegek. Nem mindenki mérgezi magát. :)
2021. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
25%
Ja, és igen, a többiről is tudok és megtettem a szükséges lépéseket. Nem mindenki tudatlan. Sőt! Egyre több a tudatos ember.
2021. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
43%
A tizenötös nemcsak hogy nem eszik, de levegőt sem vesz :D
2021. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
34%

#17: nagyon vicces vagy! :) Nyilvánvaló, hogy teljesen kiiktatni nem lehet a mérgeket, de törekedni lehet és kell is a csökkentésükre.


Ezért jogos a feltett kérdés is és nem szerencsés elbagatellizálni, nevetségessé tenni egy létező problémát..!

2021. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak, aki értelmesen válaszolt. Annak meg aki azt mondta ostoba vagyok üzenem, hogy értelmezze is amit többször leírtam, ne csak öntse magából a gonoszságot. :)
2021. márc. 26. 13:04
 20/28 anonim ***** válasza:
47%
Na, tehát akkor rettegtek tőle. Ugye milyen könnyű volt? Nem is kellett volna ehhez kérdést kiírni, nem számít ki mit gondol, te félni akarsz ettől az anyagtól :D
2021. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!