Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy etilén-oxiddal sterilizálják a teszteket? Kell tőle félnünk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pánikolós, de ettől most kicsit megijedtem.

[link]

Van okunk félni emiatt? Ha valakit tesztelnek a határnál, mikor jön haza, elutasíthatja ezt a fajta tesztet, kérhet mást, mondjuk amit vérből szűrnek? Vagy ez az egyetlen megoldás? Mi van akkor, ha elutasítja a tesztet arra hivatkozva, hogy nem szeretné, hogy etilén-oxiddal turkáljanak az orrában, de kijelenti, hogy másfajta tesztnek alá vetné magát?

*Nem vitát szeretnék indítani, mégegyszer mondom, a kérdés azért jött létre, mert már az agyamra megy ez az egész, és most kicsit megijedtem. Nem magamat féltem, én nem megyek sehova, a Németországban élő szeretteim féltem, akik nemsokára jönnek haza. :)



2021. márc. 25. 22:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Meg tudod fogalmazni értelmesen, hogy mitől félsz?
2021. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Hű, akkor most szarjunk be minden sterilizált cucctól. Az lesz a legjobb ha kidobáljuk az autóinkból is az elsősegélyfelszerelést.

A páromat is hetente tesztelik, mint minden egészségügyist. Na bumm.

Ha belegondolsz, az egészségügyi dolgozók évek/évtizedek óta nap mint nap sterilizált dolgokat fogdosnak, érdekes hogy nem hullanak mint a legyek.

Már mikor megláttam a facebook linket, gondoltam hogy valami elmebeteg alaptalan fröcsögéséről lesz szó. Kár hogy manapság ilyen könnyen terjed a butaság a social media miatt.

2021. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1, attól félek, hogy esetleg nem várt reakciót váltana ki ez a teszt a rokonaimnál.

2. Pont az ilyen "kedves" válaszok miatt nem mernek már kérdezni rengetegen. Bántottalak én téged? Egy kérdést tettem fel, mivel NEM ÉRTEK HOZZÁ, és szeretnék tájékozódni róla. De én kérek elnézést, hogy ki mertem írni.

2021. márc. 25. 23:18
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, akkor rettegj és higgy a balféknek a facebook videón. Felpontoztam a másodikat.
2021. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Én meg lepontoztalak téged. ❤️

Akkor leírom mégegyszer:

VÉLEMÉNYEKET SZERETTEM VOLNA, HOGY VAN-E OKUNK FÉLNI! NORMÁLIS VÉLEMÉNYEKET, NEM KÖTEKEDÉST, HISZEN ÉN SEM KÖTÖTTEM SENKIBE! De látom itt az a menő, hogy ha valaki nem tud valamit, viszont meg meri kérdezni, akkor abba inkább bele állunk.

2021. márc. 25. 23:30
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Ha szerinted bunkó voltam a második hozzászólásban, akkor ajánlom hogy csináltass egy hormonpanelt, túlérzékeny vagy, ami elég sok mindenre utalhat 🤷‍♀️
2021. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Van bárki, aki tudna válaszolni kritizálás nélkül? Csak hogy tényleg tiszta legyen: Nem értek hozzá! Most megijedtem, 0-24 tolják a covidos horrort, hol ezt hol azt olvasom, nem tudom már mi igaz mi nem, ezért inkább kérdezek. Szerettem volna tudni, lehet-e problémájuk a szeretteimnek ettől az anyagtól, és ha igen, van-e választási lehetőségük. Azt hittem erre van ez az oldal, hogy kérdezzünk.
2021. márc. 25. 23:56
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Igen lehet, azonnal meghalnak. Tonnaszám döglenek az emberek a zetilén dijogszidtól! Még a neve is félelmetes! Juj juj!😄 Veccer!😄
2021. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
36%

Nos igen, mivel az etilén-oxid többek között rákkeltő, mérgező, termékenységet csökkentő stb anyag, tehát nem egy egészséges dolog azt az emberbe juttatni semmilyen formában. Ezért nem meglepő, h a háttérhatalom használja.


Nem, nem öl meg azonnal, ettől nem kell félned! Az túl feltűnő lenne! :)


Viszont most már értem, hogy miért tesztelgetnek feleslegesen is.. :(

2021. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Reméljük, elpárolog, mielőtt beléd nyomják..
2021. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!