Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 napja voltam koronavírusos,...

5 napja voltam koronavírusos, be fognak oltani?

Figyelt kérdés
Elkaptam, de nagyon oltatnám magam, 5 napja még döglődtem, ma járt le a karantén :D. De regisztráltam oltásra pár hónapja. Amúgy 23 éves vagyok és elvileg nincs semmi bajom amiért előre vennének ,"csupán" dagadt vagyok mint egy vágásérett röfi. Azt mondják aki regisztrált beoltják, nade aki most esett át rajta?
2021. márc. 30. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak három hónap múlva. Hacsak nem oltanak be mindenki mást korábban, és marad ki oltóanyag. De erre nem sok esélyt látok.
2021. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. márc. 30. 00:59
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem 3 hónap, hanem 6.

De így, hogy pozi vagy meg fogod kapni a védettségi igazolványt.

Novemberben voltam covidos.

2021. márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Unokatesóm anyukája február elején volt beteg,február végén oltották, a héten kapja a másodikat. (Románia)

Szaktársam anyukája gyógyszerész, daganatos beteg, januárban volt beteg, 3 hete beoltották Astrával, nincs jól azóta sem (egészségügyis, daganatos, de annyit mondtak neki, hogy a Pfizer "elfogyott", ezért kapott Astrát. Ilyenkor csak azt nem értem, hogy ha tényleg x hónapnak el kell telnie, akkor nem tudtak volna várni, hogy arra a budapesti oltópontra átvigyenek Pfizert neki, vagy egy másik oltópontra küldeni, ahol van..)

Hívd fel az orvosodat, majd ő eldönti, látod hogy mindenhol más.

2021. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4-es, nem érzem egyértelműnek. A COVID-ból nem épült még fel teljesen, vagy pedig az Astrától nincsen jól?
2021. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A járvány most felfutóban van, ráadásul ilyen olyan mutánsok vannak a levegőben szóval újból elkaphatod mondjuk pont a nyár közepén ha nincs szerencséd. Nem leszel ilyen kutyául újból de azért jobb ha oltakozol ha nem akarsz kellemetlenséget.
2021. márc. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne tedd, nem éri meg.
2021. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!