Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a dolog mostanában a...

Mi ez a dolog mostanában a maszkokkal kapcsolatban? Férgek?

Figyelt kérdés
Azt gondolják néhányan, hogy az egyszerhasználatos szájmaszkban férgek vannak, vagy nanorobotok, amik felmásznak az agyunkba, és irányítják majd a gondolatainkat/ tüdőbetegséget okoznak. Facebookon osztogatnak meg videókat, amiken elvileg mozognak ezek a fekete "férgek". Ez egyértelműen butaság, de valakinek ez mégis hihetőbb, mint az, hogy az egy szösz vagy a maszk része.

2021. márc. 30. 13:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%

Elképzelem milyen higénikus steril környezetben gyártják ezeket a sebészi maszkokat!!😁😁

Ja tavaly mutattak egy videót, ahol pakisztániak varrták és a koszos padlon gyüjtötték a steril higénikus maszkokat,ki gondolta volna...!

2021. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%

17:59


Meg olyan videó is van a neten ahol szimkártyát meg 10 centis nyáklapon lévő áramkört szednek ki "a maszkból".


Meg egy halom hoax, de szerencsére te akkora nagy szkeptikus vagy hogy minden baromságot elhiszel amit az interneten látsz, és megfelel a te konteós narratívádnak.

2021. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%
Aki elhiszi ezt a silány, hazug magyarázatot, annak gratulálok. Szippogassa a parazitákat!
2021. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
38%
Jajj, de tudtam, egyébként gondoltam h ilyesmit fog leközölni a szennyes média. Rájönnek az emberek valami aljasságra, rögtön lépnek. A steril orvosi maszkon qrv.ara nem kellene lennie semmi másnak a maszk anyagán kivül, azért steril nem? Egyébként aki nem hiszi el, vegye a fáradságot és nézze meg maga, én is ezt tettem és beigazolodott, és tegye ki a kirakóst, nem nehéz. De aki érti, tudja, aki nem az nem. Mindenki vigyázzon magára, a java még csak most jön. Mindenki csak saját maga készitett maszkot hordjon, az a biztos.
2021. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Két típusú videóval találkozzam eddig. Amin volt a "szövet" szálnak megvastagodása. És a valódi szövetszállal aminek nem volt megvastagodása.

Mind a kettő mozog, a hőhatás változására mozog.

Illetve nem egyértelmű, az aminek volt vastagsága a másik végén, az vízben is mozgott, persze ott is felépp a hőhatás változása. Ebből ezért nem lehet megállapítani, hogy parazita van e a maszkban csak szövetszál. Nyilván nem kell mondanom, hogy a férgek közös jellemzője, az hogy a vastagabb fele a "domináns" ez gyűrűs és fonálférgeknél tökéletesen megtekinthető.

Ezen a videón látszik, hogy van egy bizonyos a férgekre jellemző vastagfél, ami mozog.

[link]

Ellenben nagyon sok videón nincs ilyen vastagság.

Itt 100% hogy szövetszálról van szó, ami a hőhatására mozog. [link]

A fenti videó, amit küldtem pusztán az "objektum" szerkezete érdekes. Mint írtam a testen lévő domináns része vastag, és onnan vékonyodik. Bár jelenleg annyi féreg létezik, hogy a tudomány mindet nem is ismeri.

Ez pusztán érdekesség. A férgekről és a fentivideó fényében.

További érdekeségképen jegyzem meg, hogy pont a toxoplazmozis az amit tudományosan nem kutathatnak.   Bár ennek nem sok köze van egy toxoplazmához, megkellet jegyeznem.

Nem mondom, hogy férgizik a maszkokat mert valószínűleg nem. (Bár tény, hogy a fenti videó egy egyszer használatos maszk, igaz az alsó is) Máshol is bele tudd menni bármi. Én egyszer a villamoson találtam egy (ránézésre kullancs) bogarat a maszkomban. Innentől kezdve mehetünk odáig hogy valami le is petézik a maszkban.

Én azt mondom, ne csak állítsunk dolgokat. Pl: Munkásokról potyogtak bele a maszkba a szövetszálak. Hanem bizonyítsák is be. Mert ebből csak az derül ki, hogy egy idegen anyag , jelenesetben telhetőleg szövetszál rákerül a maszkra.

Tökéletesen látható a fonálféreg domináns részén a megvastagodás, mely jellemző a férgekre, és ami a fenti videón is látható.

2021. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A toxoplazma agyférget jelent, ezt a tudomány törvényileg nem katathatja. Azonban a maszkos dologhoz nincs köze a toxloplazmákhoz, mert nem úgy néznek ki
2021. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!