Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom, hogy lerágott csont ez...

Tudom, hogy lerágott csont ez az egész dolog, meg már fél éve történt, de: van valami alapja annak, amit Schobert Norbi mondott?

Figyelt kérdés

Most tegyük félre azt, hogy fogalomzavaros (félárva-elvált szülők gyermeke), csak az alapot nézzük.


Ha valaki nem fogy le szülés után több évvel se, akkor elhagyja vagy megcsalja a férje.

A férfiak nem hiszem, hogy nyíltan kimondanák ezt, de van sok névtelen oldal, ahol ezt már évekkel ezelőtt leírták. Van sok olyan férfi, aki ezért megcsalja vagy elhagyja a nejét, de vannak, akik kitartanak a feleségük mellett és ugyanúgy kívánják.


De ha ez igaz lenne, akkor miért háborodtak fel sokan amiatt, amit mondott?


Nem fake kérdés, nem is provokatívnak szánom, bár ezért fogok majd kapni hideget-meleget biztos.


Ja és nem Schobert Norbi vagyok!😂😊


16/l



2020. jún. 12. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Abban talán van igazság, hogy egyes férfiak megunják a feleségüket házasság közben. Ugyanúgy egyes nök is. Ha cserébe a párjuk még elhízott is, gondolom az is, hozzátesz, hogy nem kivánják úgy. Ettől függetlenül gondolom nem minden egyes férfi csalja meg az asszonyt csak mert az dagadt. Passz.

Én nem tudnám megengedni magamnak, hogy elhizzak. Azzal úgymond magamat csalnám meg.

2020. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Elvileg hazugság, mert a férfiaknak nem számít a külső, ők a szerelmet keresik, kedves "16/L".
2020. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a megcsalást nem teszi jogossá semmi. Ha Marika szülés után 5 évvel is el van hízva és erre Pista azt mondja, hogy "bocs Mari, már nem vagy vonzó számomra, többször kértem, hogy figyelj oda az alakodra, de nem tetted, úgyhogy váljunk el" az teljesen korrekt megoldás, utána azzal szexelhet, akivel csak szeretne. A hazudozás, megcsalás viszont gusztustalan.
2020. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Inkább azzon háborodtak fel,hogy hogyan mondta.
2020. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy sokan belekényelmesednek a kapcsolatukba, mert már megvan a pasi/csaj és nem kell törni magad érte. Ez ellen nyilván tenni kell. Norbi viszont azért állt bele ebbe a botránykirály szerepbe, mert ez folyamatosan a refletorfényben tartja őt meg a termékeit. Persze, hogy beszéli a hülyeségeit, ha azt látja, hogy minden ilyennél azonnal rohan a fél celebvilág ingyenreklámot tolni neki.
2020. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Alapja van, ha úgy vesszük, de a legtöbb, ami elmondható, hogy van ilyenre is példa. Amit és ahogy mondott, az általánosítás és túlzás.
2020. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De ami a legszebb, mikor a csávó is egy pocakos dagadt bálna, és igy szólja le az asszonyt
2020. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Nyilván vannak olyan emberek, akik megcsalják a párjukat, mert már nem tetszik neki, ettől még nem az az ember lesz hibás, akit megcsaltak. A megcsalásra szerintem ez nem egy elfogadható indok.

De az az általánosítás, hogy a férfiak nem tartanak egy kövérebb nőt vonzónak abszolút hibás. Rengeteg kövér nő él boldog párkapcsolatban.

Attól, hogy ő szolgahajcsárként hajtja ki Réka belét, hogy az 3 gyerek után is 55 kilós maradjon, még nem minden férfi ilyen :D

2020. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 sőt, csalja is.
2020. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Norbi egy bunkó, de sok mindenben igaza van. Orvos vagyok, és egyszerűen hihetetlen, hogy a nőknél, még mindig az a felfogás, hogyha terhesek, akkor 5 helyett kell enni, mint a disznó. Aztán jön a terhességi diabetesz, meg a terhességi magasvérnyomás... 10-15 kilónál nem szabadna többet hízni terhesség alatt. Az megint gáz, hogy szülés után sokan teljesen elhanyagolják magukat. A gyerek fontos, de éppen olyan fontos az anya egészségének megőrzése és az intimitás megtartása. Iszonyat sok olyan eset van, hogy megszületik a gyerek és egy éven belül válás... Mert drága anyuka számára semmi más nem létezik, csak a gyerek... Egy házasság nem csak arról szól, hogy gyereket csinálunk, hanem arról, hogy együtt élünk, mint család, aminek minden tagja egyformán fontos. Anyaként nem szabad elfelejtkezni nőnek lenni, mert a férfi egy nőt választ párjául, nem pedig egy anyát!
2020. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!