Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sputnyik V orosz vakcinával...

Sputnyik V orosz vakcinával milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Ha van tapasztalatod, kérlek oszd meg velem. Hamarosan megkapom.

Lázas leszek tőle? Tudok dolgozni utána? Maga az oltás mennyire fájdalmas? Az oltóponton mennyit kell kB várni?

Köszi előre is.



2021. márc. 31. 17:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Apám kb 3 hete kapta meg. Nem volt se lázas, se egyéb baja. Szabit vett ki aznapra, de a ház körül dolgozgatott aznap. Milyen kérdés az, hogy mennyire fáj? Nyilván nem kellemes, de felnőtt emberek túl szokták élni. Hogy mennyit kell várni, helyfüggő, apám kb 15-20 percet várt.
2021. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ. Remélem nekem se lesz lázam mert aznap utazok. A hülye kérdésért meg bocsi, csak tűfóbiás vagyok.
2021. márc. 31. 18:08
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban mindenki Sputnikot kapott és kb 400 kollégám is. Az oltás nem fáj, a tű nagyon kicsi, az oltóanyag se sok. Meg se érzed. Aznap senkinek semmi gondja nem volt. Néhányaknak éjszaka hőemelkedése lett, ami egy napig tartott. De nagyon keveseknek. Nekem személy szerint egyáltalán semmi nem volt, a bal karom feszített, amelyikbe adták. A másodikat holnap kapom, remélem, marad ez a tendencia 🙂
2021. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az oltás beadása tényleg nem fájt különösebben. De éjjelre belázasodtam, a karom nagyon fáj és ma egész nap furán érzem magam. Alig van erőm. Kicsit olyan mintha náthás lennék. Minden ízetlen és szagokat se érzek, de nem folyik az orrom. Nincs étvágyam és csak aludnék.
2021. ápr. 3. 17:47
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok, sajnálom, ezek szerint ilyen is van. remélem, gyorsan múlik majd, jobbulást neked
2021. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A családban többen is megkapták velem egy időben és nekik nincs ilyen mellékhatás. Azért is fura mert én vagyok a legfiatalabb és legegészségesebb a családban és pont rajtam jön ki ilyen reakció.
2021. ápr. 4. 06:50
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
3-as.Birósági dolgozó vagy? Dátum miatt, meg hogy sokan kaptátok. Stimmel az enyémmel 😀
2021. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap oltottak be, Szputnyik Covid19-vakcinával,a Szent László Kórházban. Az oltás alig kellemetlenebb, egy szúnyog csípésénél. Viccesen meg is jegyeztem, hogy biztosan megkaptam, mert semmit nem éreztem belőle? A teremben, hangos kacagás volt a válasz. Számomra rendkívül meglepő volt, a hozzáértő, gyors lebonyolítás, kiszolgáló személyzet profi hozzáállása. 20 perc múlva, már az utcán voltam. Azóta sem érzek kellemetlen mellékhatást. Se fájdalom, se láz, abszolút semmi! Remélem így is marad.
2021. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kaptam, nagyjából azokat tapasztaltam az este folyamán, mint te, az ízes-szagos rész kivételével. Ismerősi körömben csak idősebbek kaptak oroszt, semmi bajuk nem volt, bezzeg én majdnem 20 évesen alig éltem... :D
2021. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 34 vagyok.

Tegnap reggel kaptam, most van egy kis "lázam", 37.8 és 38.2 közt ingadozik lázcsillapító után.

Enyhén fáj a balkarom, és az ízek - szagok is tompábbak.


Tényleg vicc, anyós és após is már megkapta a 2. -at, 59 és 60 évesek, nekik semmi nem volt, pedig apósnak több krónikus betegsége van. (szív és keringés, cukor - inzulin napi 4x, vese, máj, epe problémák)

én meg itt vagyok fiatalon, egészségesen, és ki üt egy kis vodka a vérbe.

2021. ápr. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!