Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sputnyik V orosz vakcinával...

Sputnyik V orosz vakcinával milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Ha van tapasztalatod, kérlek oszd meg velem. Hamarosan megkapom.

Lázas leszek tőle? Tudok dolgozni utána? Maga az oltás mennyire fájdalmas? Az oltóponton mennyit kell kB várni?

Köszi előre is.



2021. márc. 31. 17:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok: nekem semmi bajom :)
2021. ápr. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

10 napja kaptam az elsőt, másnap reggelre belázasodtam, ami +38.5 C-ig

ment fel. A láz nem tartott sokáig, 1 lázcsillapító után estére lement +37.2 C-ig. Emellett fáradtnak éreztem magam, gyakorlatilag végigfeküdtem azt a napot.

2 nap múlva teljesen rendbe jöttem.

Az oltás helye és a bal karom azonban még napokig enyhén fájt, de ezek is elmúltak.

Kíváncsi leszek, milyen lesz a második. 40F

2021. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, par oraja kaptam a masodikat. Az elsohoz kepest a karomban a fajdalom nem olyan veszes, bar azert fajhatna kevesbe. :D Oltas utan kozvetlenul nem fajt ugy, mint az elsonel, ez inkabb mostanaban kezdett ra. Egyelore nincs semmi problema ezen es az etvagytalansagon kivul, orulnek, ha igy maradna. Jobbulast mindenkinek, aki mostanaban tulesik rajta! :)
2021. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Ma kaptam meg a másodikat. Tapasztalatom, ugyan az, mint az első után: Az oltást alig éreztem, nincs fájdalom, nincs rossz közérzet, remélem a lázam sem lesz. Hál Istennek túl vagyok rajta!
2021. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Na, 9-es és 23-as vagyok, updatelek még egyet, mert eléggé elszóltam magam tegnap délután... Hajnalban majdnem 40 fokos lázam volt (konkrétan ilyen magas életemben nem volt még), szóval megvolt minden ilyen finomság, ami ezzel jár, 2 lázcsillapító után nagyjából délelőttre rendben volt, miután sikerült aludnom kb. 3 órát. Kicsit még fáj a karom, de az annyira nem vészes.
2021. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#25 Nem semmi, én is valami ilyesmire számítok a jövőhéten. Majd meglátjuk mit tapasztalok a második után.

22-es voltam.

2021. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hétfőn délután megkaptam a másodikat, estére enyhén megfájdult a bal karom, de ennél többet nem éreztem.

Kedd reggelre hőemelkedésem lett, +37.8 C-ig ment fel, ami délutánig állandósult, majd csökkenésnek indult, szerda reggelre ment +37.0 C alá.

Lázcsillapítót nem vettem be, helyette növeltem a vízbevitelt, így hűtőttem magamat. Faradtságot kedden tapasztaltam, de jóval gyengébben, mint az első oltásnál, egyéb panaszom nem volt. Összességében nálam az első oltás erősebb mellékhatassal járt, mint a második. 22 és 26-os voltam.

2021. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsések akiknek semmi baja nem lett ettől, én 1 napig 39 fokos lázzal fetrengtem, kb soha nem voltam még ilyen rosszul. Készer meggondolom hogy beadatom-e a 2-at
2021. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#28, én is így voltam, másnap hajnalba láz, harmadnap izom / ízületi fájdalom, nem hiszem hogy még egyszer bevállalom.
2021. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!